З яким механізмом купити диван: клік-кляк, єврокнижка, дельфін або…

модели угловых диванов с видвижными столиками и баром Еще

При покупці дивана з функцією сну особливу увагу варто приділити механізм розкладання. Від нього залежить не тільки якість сну, а й зручність використання меблів у повсякденному житті. Також зверніть увагу і на інші характеристики, наприклад, якість оббивки, наявність відсіків для постільної та їх кількість, матеріал основи… Отже, які характеристики окремих механізмів розкладання дивана та яку систему вибрати? Давай перевіримо.

Дивани механізмом «клік-кляк»

Система «клік-клак» — найпростіший механізм розкладання, який відрізняється швидкістю роботи. Щоб розкласти диван, потрібно підняти сидіння і притиснути до спинки до характерного клацання. Після цієї маніпуляції можна отримати додаткове спальне місце. Диван «клік-кляк», купити який можна на сайті інтернет магазину Файні Меблі, дуже часто має контейнери для постільних речей, заховані під сидінням.

Диван із системою клік - кляк

Система розкладання дивана на візку

Систему розкладання дивана «візок» іноді називають напівбельгійською. Розкладання такого дивана починається з витягування захованої під сидінням коляски. Потім розкладіть матрац, що лежить на ній, і ліжко готове. Залежно від моделі під диваном може бути ящик для постільних речей.

Система розкладання дивана на візку має ту перевагу, що з невеликого дивана ви отримуєте дуже просторе спальне місце. З точки зору комфорту велике значення має матрац, що використовується – чи це буде звичайний поролоновий матрац або пружинний матрац, вирішувати вам.

Систему розкладання дивана «візок»

Система розкладання дивану єврокнижка

Механізм розкладання дивану єврокнижка використовується як у прямих диванах, так і в кутових. Як розкласти такий диван? Спосіб розкладання дивана з функцією єврокнижка простий — спочатку висувається сидіння, а потім складається спинка. В результаті спальна поверхня виходить досить рівною та пружною.

Великою перевагою системи розкладання такого типу є великий контейнер для постільних речей, захований під сидінням. Механізм єврокнижка простий у використанні, а його велика перевага в тому, що вам не потрібно відсувати меблі від стіни під час її розкладання. Ця система складання використовується в переважній більшості сучасних диванів.

Дивани з системою єврокнижка

Кутові дивани з пуфом

До сучасних розкладних систем належать також кутові дивани із додатковим пуфом. Спальна зона виходить тут шляхом додавання спеціального пуфу у відповідному місці. Для невеликих віталень це менш функціональне рішення, тому що пуф займає місце у вашій кімнаті, навіть якщо вам не потрібно використовувати кут як ліжко. Однак у випадку великої вітальні це може бути перевагою – ви отримуєте додаткове сидіння/підставку для ніг.

Кути з додатковим пуфом

Бельгійський механізм розкладання дивану

Бельгійську систему складання часто порівнюють із системою складаних ліжок. Ліжко розкладається досить легко. Слід витягнути сховану у відсіку під сидінням складену конструкцію, а потім розкласти все це, уперши наступні елементи каркаса у відкидні ніжки.

Розкладне ліжко виготовляється із сталевої або алюмінієвої конструкції, заповненої планками або пружинною системою. Спальна поверхня рівна, покрита рівномірним поролоновим матрацом. Диван-ліжко з бельгійською системою не має контейнера для постільних речей. Конструкція такого спального місця є досить легкою і може виявитися нестійкою, особливо для більш важких користувачів.

диван з бельгійською системою розкладання

Системи розкладання диванів дельфін

Дельфін – одна з найпопулярніших систем розкладання кутових диванів. Це швидкий та простий у використанні механізм. Потрібно лише витягнути візок на колесах з-під сидіння, а потім підняти лежачий елемент, що доповнює спальну поверхню. І диван готовий до використання! Зазвичай, під другою частиною кута знаходиться постільне відділення.

Системи розкладання диванів Delfin вважаються однією з найзручніших, одержувана таким чином спальна поверхня буде великою і стійкою. При цьому предмет меблів можна максимально присунути до стіни в момент розкладання.

Дивани із системою дельфін

Який вибрати механізм дивану

Ми вже розглянули всі найпопулярніші системи розкладання диванів. Тож залишається питання – який механізм вибрати? Все залежить від того, які особливості меблів вас насамперед цікавлять. Нині виробники пропонують різні системи. У магазині Файні Меблі ви можете придбати найпопулярніші прямі та кутові дивани, який краще вибрати довідайтеся з нашого відео.

Оценить статью
Добавить комментарий