Яку теплу підлогу вибрати під плитку?

Опубликовано YRA в

тепла підлога

В даному випадку, можливо два варіанти. Обидва — є кабельними системами обігріву, відрізняються за технологією монтажу та режимом експлуатації.

Перша група — нагрівальний провід. Він може монтуватися як в шар цементно-піщаної стяжки, так і шар плиткового клею.

У першому випадку монтаж здійснюється в стяжку товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Фіксується за допомогою металевої монтажної стрічки, яка попередньо закріплена на бетонній основі підлоги.
Може використовуватися в якості додаткового, комфортного або основного джерела тепла, навіть в приміщеннях з підвищеними тепло втратами.

Комбінуючи крок укладання, можна досягти продуктивності від 150 до 250 Ват на квадратний метр. Кабель має стандартну товщину — від 5 до 7 міліметрів. Потужність, на погонний метр, від 15 до 20 Ват.

Другий варіант — тонкий кабель, для укладання в шар плиткового клею. Він має зменшену потужність — від 10 до 15 Ват на погонний метр. З огляду на це, його потужності може бути недостатньо для використання в режимі основного обігріву, в приміщеннях з підвищеними втратами тепла. Оптимальний варіант — експлуатація, як комфортного або основного джерела тепла, в добре утепленому приміщенні.

Як і перший варіант, кріпитися за допомогою металевої або пвх монтажної стрічки. Один з найбільш популярних варіантів — гріючий кабель Nexans Millicable flex 15. Виготовляється, в Норвегії. Також, варто звернути увагу на кабель від вітчизняних виробників, наприклад:

  • Woks 10,
  • Volterm,
  • GrayHot.

Крім того, обидва варіанти кабелю, можуть монтуватися в стяжку, поверх якої встановлено інше покриття. Наприклад: ламінат, паркет, паркетна дошка, лінолеум або будь-яке інше покриття.

Рекомендуємо, уважно ознайомитися з рекомендаціями виробників підлогового покриття, щодо температурного режиму експлуатації.

Найбільш простою, в монтажі, системою електричного обігріву, є нагрівальний мат. Він укладається безпосередньо в шар клею для плитки. Також його перевагою є можливість установки в приміщеннях, де неможливо підвищити рівень фінішного підлогового покриття.

Незалежно від того, на якій електричній системі обігріву ви зупините вибір, для його управління необхідно використовувати терморегулятор. Він може бути як механічним, так і віддалено керованим, програмованим.
Найбільш просунуті системи управління, крім того, дозволяють управляти іншими джерелами тепла (водяними або електричними конвекторами, батареями, водяною теплою підлогою).

Рубрики: Новости

0 комментариев

Добавить комментарий