Яким повинен бути інформаційний стенд у школі

Опубликовано tim в

Оформлення інформаційних стендів — здавалося б, досить нескладна справа. Коли єдине завдання такого об’єкта полягає в передачі відомостей, немає необхідності придумувати щось особливе. Досить буде розташувати інформацію і зображення так, щоб їх було зручно сприймати, тим паче що сьогодні можна придбати стенди для нової української школи працювати з якими досить просто. Але насправді все складніше.

стенд

Яким вимогам повинно відповідати оформлення інформаційного стенда у школі

Інформативність

Поміркуйте, виділіть основне з того, що вам хотілося б повідомити учням і їх батькам. Повторно перечитайте, може бути, від частини інформації краще відмовитися або перенести на інший аркуш, або щось обов’язково додати.

Лаконічність

Більшості дітей лінь читати, особливо, якщо перед ними великий обсяг тексту. Подумайте самі, навіть вам буде не просто змусити себе перечитати 10 аркушів А4.

Друкований текст

Навіть якщо у вас ідеальний почерк, пам’ятайте, надрукований текст читається простіше. Тим більше зараз роздрукувати кілька аркушів дуже просто.

Виділяйте основне 

При оформленні інформаційного стенду для батьків або дітей користуйтеся кольором, різними шрифтами. Адже ніхто, незалежно від віку, не зможе запам’ятати абсолютно все прочитане. А ось зберегти в пам’яті головне — легко. Продумане оформлення простіше сприймається і читається. 

Зображення 

Найчастіше стенди для школи притягують до себе погляди барвистими зображеннями, сучасними жартами і іншим. Картинки можуть абсолютно не нести важливої ​​інформації, їх ключове завдання — зробити стенд помітним.

Новизна

Якщо ви вирішите публікувати інформацію раз в кілька місяців, ніхто не помітить змін. Візьміть за правило оновлювати стенд щотижня. Не знаєте, про що можна так часто писати? Наклейте фотографію, жарт, цікаву історію — дайте простір своїй фантазії залученням Абсолютно точно в класі знайдеться хоча б один учень, готовий з радістю допомогти вам в оформленні інформаційного стенду. Хоча їх може бути і більше. А удвох простіше щось придумати і створити гарну продукцію. 

Рубрики: Новости

0 комментариев

Добавить комментарий