Вибираємо зручний комп’ютерний стіл. Поради

кутовий стіл комп'ютерний для школяра Еще

Наше сучасне життя важко уявити без комп’ютера, який допомагає нам знайти потрібну інформацію, вести бізнес або виконувати роботу з дому, організувати дозвілля. Але щоб повною мірою скористатися запропонованими можливостями ПК, необхідно відповідально підійти до підготовки робочого місця. В даному випадку слід серйозно поставитися до питання, як вибрати комп’ютерний стіл і розташувати на ньому необхідну техніку. Немаловажним є той факт, що сам стіл повинен гармонійно виглядати в кімнаті, куди вже куплені і встановлені інші ​​корпусні меблі.

Особливості моделей комп’ютерних столів

Залежно від функціональності, конфігурації і розміру столи бувають різних модифікацій з властивими їм особливостями. Зручна, ергономічна, правильно підібрана модель особливо важлива для організації дитячого місця. Вдало обраний варіант столу буде радувати інших домочадців, зайнявши гідну нішу в дизайні кімнати. Класичним варіантом для організації зони школяра вважається прямий стіл. Розташувати його потрібно так, щоб було правильно організовано освітлення, було достатньо місця для підготовки уроків, розташування підручників. Купіть модель без гострих вуглів з полицею для клавіатури що висувається.

прямий стіл комп'ютерний для школяра

Кутовий стіл сприяє раціональному використанню простору, особливо в малогабаритних квартирах. Серед недоліків те, що встановлюється він тільки в кутку, з-за чого може виникнути проблема з освітленням, тому потрібно відразу продумати, де встановити лампу.

кутовий стіл комп'ютерний для школяра

Якщо потрібно вибрати комп’ютерний стіл для облаштування багатофункціональної зони, перевагу віддають системі з полками і шафами, на яких розташовують:

 • системний блок;
 • оргтехніка;
 • книги і документи.

Ефективно організувати робоче місце можна за допомогою меблів з висувними ящиками, шафами, надбудовами, кутовими стелажами.

Для невеликих кімнат ідеальним рішенням стане маленький столик для комп’ютера, що дозволяє створити повноцінну робочу зону без шкоди для простору. Без висувної полиці під клавіатуру випускають столи для ноутбуків. При малій площі слід розглянути  використання мобільних столиків на коліщатках.

Вибираємо комп’ютерний стіл зручного розміру

Щоб вибрати комп’ютерний стіл підходящої висоти, скористайтеся формулою: зріст помножте на середню висоту столу, рівну 75 см, і розділіть на середній зріст (чоловіків — 175 см, жінок — 162 см).

Габарити столу визначають виходячи з площі приміщення. Встановити меблі потрібно таким чином, щоб монітор знаходився в 50 см від очей, той хто сидить повинен тримати ноги під прямим кутом, його лікті і кисті розташовувалися паралельно до стільниці. І, звичайно, слід врахувати вільну площу для крісла. Крім того, заміряйте монітор, принтер, сканер — всю техніку, яка буде розташовуватися на столі і полицях, щоб для всього вистачило місця.

Довжина комп’ютерних столів зазвичай від 110 до 140 см, ширина — 50-80 см, глибина — 60-90 см, висота — 75-80 см. У деяких моделях можна регулювати висоту, кут нахилу поверхні: врахуйте це, якщо за столом будуть працювати люди різного зросту.

Перед покупкою перевірте якість покриття, фурнітури, обклеювання торців, відсутність зазорів.

Матеріал комп’ютерного столк

Виробляють меблі з різних матеріалів, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

 1. Дерев’яні вироби — екологічні, міцні, проте масивні і дорогі.
 2. Якщо потрібен легкий, міцний, естетичний варіант, вибирають стіл з ДСП. Таку модель слід оберігати від намокання і пошкоджень, інакше поверхня може потріскатися або роздутися.
 3. Цікаве рішення — комп’ютерний стіл зі скла. Але слід пам’ятати, що скляна стільниця досить тендітна, на ній залишаються відбитки пальців і подряпини, що вимагає додаткового догляду і уваги.

Шукаєте міцний варіант — зверніть увагу на столи в яких каркас з металу, а інші елементи із пластику, дерева, ДСП.

Вибираючи комп’ютерний стіл продумайте як підключати техніку, які потрібні  верхні полиці, підставки (стаціонарні або викатні). Корпусні меблі в Харкові в широкому асортименті представлена в магазині  Економточка, тут ви обов’язково зможете вибрати комп’ютерний стіл, який буде зручним і недорогим.

Оценить статью
Добавить комментарий

 1. Алла

  Дякую за цікаву статтю. Як раз зараз шукаю компьютерний стіл для дитини. Тепер буду знати на що звертати увагу!

  Ответить