Просування сайту: крауд-маркетинг на практиці

крауд-маркетинг на практике Новини

Після детального вивчення всіх особливостей крауд-маркетингу, що дозволяє не тільки підвищити позиції сайту при запитах в пошукових системах, але і істотно збільшити прибуток, слід подумати про пошук майданчиків для посилань і про тих, хто буде займатися їх розміщенням.

 крауд-маркетинг на практиці

Хто повинен робити крауд-маркетингу?

Виконавцями в крауд-маркетингу можуть бути:

1. власник сайту.

Можна самостійно розмістити круад-посилання на сайт. Даний спосіб має один важливий момент - всю інформацію, стосовно продукції (Характеристики, властивості, переваги, недоліки), що дозволяє залучити відвідувачів, знає тільки власник сайту.

Однак самостійне розміщення крауд-посилань вимагає великої кількості додаткового часу. мабуть, це і є негативним моментом в самостійному розміщенні посилань на сайт. власнику необхідно:

  • аналізувати сайти конкурентів;
  • займатися пошуком майданчиків;
  • підбирати теми;
  • створювати нові теми для обговорень;
  • реєструватися на сайтах отзовіках;
  • стежити за активністю користувачів на сайті та інше.

2. аутсортинг.

Такий вид співпраці як сайт-ок крауд-маркетинг грунтується на взаємодії з компанією, надає аутсортінговие послуги. При цьому при укладанні договору на надання аутсортінгових послуг, компанія гарантує якісне виконання роботи по розміщенню крауд-посилань.

Даний спосіб розміщення крауд-посилань повністю захищає власника сайту від шахрайських дій та неякісно виконаної роботи. Однак, аутсортинг - найдорожчий спосіб розміщення крауд-посилань в мережі. Також до негативного фактору аутсортинга можна віднести неповне інформування фахівців аутсортінговой компанії про специфіки бізнесу власника сайту.

3. послуги фрілансерів.

Даний вид послуг дозволяє знизити витрати, також добре заощадити бюджет завдяки низьким ставкам виконавців. Варто відзначити, що на піймання фрілансерів також йде багато часу. Власнику сайту буде потрібно вміння розбиратися в людях. Адже мало просто знайти людину, готового займатися розміщенням крауд-посилань. Фрілансер повинен бути сумлінним, виконавчим. Також повинен бути досвід розміщення крауд-посилань.

До негативних моментів можна віднести і наявність ризиків, пов'язаних з втратою часу, коштів через неякісно виконаної роботи. До того ж фрілансер може в будь-який момент відмовитися від роботи, що також негативно позначається на сайті.

4. Найм співробітника для крауд-маркетингу в штат.

Не секрет, що контроль за роботою крауд-маркеторога найкраще здійснювати, якщо він входить до складу команди і трудиться в офісі. Не завжди виходить найняти професійного крауд-маркетолога, тому важливо навчити співробітника. природно, на це піде час, однак робота в команді дозволяє сконцентруватися на поставленому завданню і домогтися позитивного результату.

До негативного моменту найму працівника відноситься висока зароблена плата крауд-маркетолога.

Оцінити статтю
Додати коментар