мастерон

Опубліковано Максим Петриченко на

Мастерон це анаболічний андроген стероїд на основі дигидротестостерона (DGT). Спочатку він був розроблений для боротьби з раком молочної залози і продемонстрував клінічну ефективність в ряді досліджень. Мастерон працює як анти-естроген і анти-пролактин, також може використовуватися в боротьбі з гинекомастией.

мастерон 1

Мастерон зазвичай доступний в масляній формі, придбати його можна на сайті компанії Steroids-shop. Він не сильно токсичний, тому може застосовуватися у великих дозах ніж в разі інших анаболіків, однак при цьому можуть виявлятися побічні ефекти, такі як випадання волосся і простата. Тригліцериди збільшуються під час використання. Як виявилося на відміну від багатьох анаболічних стероїдів Мастерон мало ефективний проти анемії, більш того під час використання пригнічується вироблення тестостерону у чоловіків.

мастерон 2

Також Мастерон діє як анти-естроген, він зменшує кількість води, як під шкірою так і внутрішньом'язово, завдяки чому тіло виглядає компактно з видніється кровоносними судинами. Тому Мастерон як виявилося підходить для застосування напередодні змагань з бодібілдингу. Однак зниження естрогену може дати зневоднення і сухість суглобів на додаток до скорочення мінералізації кісток і холестерину ЛПВЩ. Іншим потенційним побічним ефектом є посилення потовиділення.

Мастерон широко використовується як анти-естроген і анти-прогестерон, для зменшення побічних ефектів інших анаболічних стероїдів. Приблизно на третину має менше побічних ефектів ніж інші анаболіки і при цьому краще спалює жир, а також дуже добре діє з іншими анаболиками. Мастерон разом з Тренболон швидше спалює жир, одночасно з цим швидше ростуть м'язи.

Категорії: Різне, цікаве

0 коментарів

Напишіть відгук