Туристичні можливості вздовж автобусного маршруту з Києва до Будапешта

Туристичні можливості вздовж автобусного маршруту з Києва до БудапештаБудапешт — найбільше місто Угорщини, що є столицею країни. Течія річки Дунай ділить його на дві частини: Буда і Пешт. Родзинкою кожної екскурсійної програми стала вечірня прогулянка на яхті. При цьому відкривається прекрасний вид на обидва береги. Особливо привертає увагу Будайська фортеця. Довжина фасаду цієї будівлі становить близько 300 м. Раніше там розташовувалася резиденція угорських королів. Нині ж у палаці розташовані кілька музеїв, Національні галерея та бібліотека. Також туристи завжди хочуть побачити собор Матьяша і Рибальський бастіон.

У середньому автобус Київ — Будапешт від https://skybooking.ua/bus/kyiv-budapest/ перебуває в дорозі близько доби. Це досить довго, тому варто заздалегідь подумати, чим себе зайняти в дорозі. Найпоширенішою розвагою в поїздці вважається перегляд заздалегідь завантажених фільмів. Також можна помилуватися краєвидами за вікном. Спочатку дорога проходить через поля, а потім плавно переходить у гірський серпантин. Дорогою до місця призначення можна побачити надихаючі та незабутні панорами.

Оскільки поїздка буде тривалою, перевізником передбачено тривалі зупинки. У цей час ви зможете перекусити або прогулятися околицями. Однак будьте уважні. Перш ніж відходити від автобуса, обов’язково дізнайтеся у водія, о котрій годині вам потрібно повернутися, щоб не пропустити відправлення.

На що звернути увагу дорогою до кордону

Більша частина маршруту проходить територією України, точніше, західною її частиною. Звичайно ж, головною визначною пам’яткою цієї місцевості є Карпати. Гірські вершини мають чудовий вигляд у будь-яку пору року. Однак крім природи, буде приємно помилуватися й архітектурою міст. У ній поєднуються європейські мотиви, переплетені з різними стилями.

Якщо у вас у запасі достатньо часу, радимо вам приділити увагу наступним містам, через які проходить маршрут:

  1. Львів. Багато хто вважає його культурною столицею України. Це старовинне місто, засноване в ХІІІ столітті. Тривалий час воно перебувало у складі Речі Посполитої, що відобразилося на його культурному надбанні. Головною гордістю міста є Національний театр опери та балету. Його парадний вхід прикрашають три бронзові фігури: «Геній трагедії», «Геній музики» і між ними сама «Слава». Також туристи і місцеві жителі люблять прогулюватися площею Ринок, на якій зібрано безліч музеїв.
  2. Мукачево. Знаходиться на Закарпатті, недалеко від кордону з Угорщиною. Городяни пишаються своїм замком Паланок (докладніше про замок Паланок у Мукачеві на: https://skybooking.ua/news/zamok-palanok-mukachevo/). У нього було кілька господарів. Найвідомішим із них вважається Федір Коріатович. Саме він збільшив розміри фортеці, укріпив її та зробив своєю резиденцією. Цьому князю було встановлено пам’ятник на території замку.

Особлива атмосфера панує навіть у невеликих селах і містечках західної частини України. Тож, якщо у вас з’явиться можливість зробити невеличкий привал в одному з них, не пропустіть шансу відчути місцеву гостинність.

Краса Угорщини

Першим містом, яке вас зустріне після перетину кордону, буде Захонь. Воно невелике, було побудоване навколо залізничної станції. А ось Дебрецен, який розташований ближче до центру країни, зможе вас вразити своєю красою. Навіть якщо у вас не вийде прогулятися його вулицями, ви зможете насолодитися краєвидом з вікна автобуса. У місті кілька церков і університетів, що привертають увагу своїми фасадами.

Крім цього, подорожуючи Угорщиною, зверніть увагу на їхні виноградники, розташовані вздовж автобанів. Вони мають дуже красивий і акуратний вигляд. І, звичайно ж, країна славиться своїми полями вітряків. Їх також можна помітити у великій кількості по обидва боки дороги.

Поїздка Київ — Будапешт не зможе залишити вас байдужими, адже маршрут насичений архітектурними пам’ятками і різноманітністю пейзажів природи. Навіть без екскурсовода ви зможете приємно провести час і насолодитися поїздкою.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий