Сталеві будівлі LLENTAB — швидкий монтаж на довгі роки

LLENTAB Еще

Компанія Llentab була створена у 1972 році шведською родиною Ліндблад. За більш ніж 40-річну діяльність співробітникам компанії Llentab вдалося увічнити у сталевих конструкціях мрії сотень тисяч людей по всій Європі. Українці не є винятком. Якою неймовірною не була б ваша мрія – будівництво великого логістичного комплексу з максимальним прольотом до 100 м без встановлення центральних підтримуючих колон, монтаж льодової арени без спорудження потужного фундаменту, зведення сільськогосподарських будівель для вирощування культур занесених… – компанія Llentab зробить все, щоб результат перевершив найсміливіші очікування. Її шлях на території України – найкраще тому підтвердження.

Llentab – флагман у виробництві швидкомонтованих будівель на території України

На ринку України компанія Llentab відома понад десять років. Протягом цього часу було реалізовано понад 100 проєктів, у тому числі зведено повнокомплектні сталеві будинки різного призначення.Сталеві будівлі LLENTAB

Оперативність проектувальних та монтажних робіт – головна «фішка» компанії. Завдяки унікальній технології виробництва та монтування без зварювальних інструментів споруди на основі металоконструкцій виростають як гриби після дощу. При цьому термін їх експлуатації не обчислюється роками. Антикорозійні властивості металоконструкцій із оцинкованого каркасу та додаткове лакофарбове покриття надійно захищає від будь-яких впливів.

А ще металоконструкції компанії Llentab в Україні виготовляються за допомогою інноваційних технологій, підтверджених відповідним європейським маркуванням, та українськими сертифікатами. Яскравим прикладом є енергонезалежні сталеві будівлі Llentab, зведені в с. Погреби (Київська обл.) у 2015 році. Для їхнього енергозабезпечення використовується виключно сонячна енергія. Своїми розробками та інноваційними методиками співробітники компанії Llentab охоче діляться з іншими архітекторами, проектувальниками, будівельниками та замовниками.

Область застосування гібридних металоконструкцій

Завдяки швидкості виробництва та складання сталеві будівлі Llentab використовують як гаражі, стоянки, паркінги, тваринницькі ферми, супермаркети та окремо розташовані магазини. З металоконструкцій та матеріалів на основі технології ШБ монтують:

 • виробничі цехи;
 • швидкобудуючі ангари різного призначення;
 • дошкільні та шкільні освітні заклади;
 • лікарні та клініки;
 • фітнес-центри та стадіони;
 • ШБ адміністративного та господарського призначення;
 • готелі, театри, офіси, перукарні, салони краси тощо.

Якщо потрібно швидко реалізувати проєкт будь-якої складності – звертайтесь по т: +380 44 391 03 43 або залиште заявку на сайті https://www.llentab.ua/! Представник компанії уважно вислухає Ваші побажання, призначені фахівці оперативно створять макет, розроблять креслення та технічну документацію, втілять мрії в реальність за мінімальний час!

Переваги швидкомонтованих будівель

Основна перевага — це найкоротші терміни виробництва та монтажу.

Компанія Llentab гарантує:

 • Найнижчу ціну у регіоні за рахунок великого досвіду конструювання і виробництва, відсутності посередників.
 • Високу якість що відповідне міжнародним нормативним документам.
 • Суворе дотримання технології виробництва кожному етапі.
 • Високі характеристики міцності, стійкість до сильних вітрових навантажень і сейсмічним хвиль при землетрусі.
 • Мобільність, безпеку та універсальність. Швидкомонтовані будівлі швидко і просто демонтуються, встановлюються в іншому місці. Типові конструкції можуть оснащуватись додатковими елементами відповідно до ТЗ замовника або переобладнатись під інші умови експлуатації.
 • Гарантію якості.
 • Істотне скорочення витрат на будівництво.

Важливі особливості! Технологія та матеріали дозволяють вести будівництво у будь-яку пору року та у будь-якій кліматичній місцевості. Конструкції не бояться спеки та морозів, дощів та UF-випромінювання. Не дають усадку. Можна будувати без застосування фундаменту.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий