Рокла з вагами: особливості та переваги

Опубликовано tim в

Рокла з вагами — ця нехитра техніка зайняла своє місце в складському господарстві та повсякденному житті. Призначена для використання в тих місцях, де треба не тільки переміщати вантажі, але і знати їх точну вагу. Ваги рокла — це відмінне рішення для зважування вантажів, що транспортуються на палетах, по суті, переміщення вантажу і одночасне його зважування. За рахунок цього, економиться час і збільшується продуктивність праці.ВАГИ РОКЛА ВПД-РК (Україна)

Особливості гідравлічного візка

Візок з гідравлічним приводом рокла-ваги призначеній для переміщення вантажів масою до 0,5 т по гладкому бетонній або плитковій підлозі між складськими стелажами без залучення додаткових тяглових механізмів.

Ваги рокла широко використовують в логістиці, на митних терміналах, поштових відділеннях, торгівельних підприємствах, оптових базах, складах, в магазинах, на невеликих підприємствах, де переміщення вантажів здійснюється ручним способом. Роле може перевозити вантаж, встановлений на європалет. Додаткове вбудоване обладнання в вигляді електронних ваг дозволяє одночасно вирішувати завдання зі зважуванням товару і його перевезенням. Ваги можуть працювати від акумулятора або від електричної мережі.

Транспортна візок має стандартні розміри і будова: ручка з гідравлічним приводом, яка рухом вгору-вниз плавно піднімає і опускає пару полозів на колесах. Відстань між полозами точно відповідає технологічному просвіту палети, що дозволяє піднімати її без зміщення центру ваги вантажів будь-якої маси. Піднімати можна, як великогабаритні матеріали, так і дрібні сипучі. Головна умова — вантаж повинен бути щільно упакований, встановлений на палеті і закріплений, щоб при русі уникнути його падіння.

Рокла-ваги комплектуються світлодіодним або рідкокристалічним дисплеєм і працюють від акумулятора, який заряджається від мережі 220В. В асортименті інтернет магазину  «ВАГИ УКРАЇНИ» представлені різноманітні моделі з функціями тарування, зважування, підсумовування, контролю маси, калібрування, запам’ятовування… Особливістю рокли є можливість встановлення принтера для роздрукування даних зі зважування.

Якщо ви стоїте перед вибором і не знаєте яка з моделей підійде для вашого бізнесу — фахівці компанії «ВАГИ УКРАЇНИ» готові допомогти в цьому. Адже варто враховувати умови, в яких буде експлуатуватися візок і, відповідно, підібрати варіант з необхідним захистом датчиків від пилу або вологості, наприклад. Звернувшись вкомпанію, ви отримаєте можливість вибору, кваліфіковану консультацію і зможете придбати високоякісне сертифіковане обладнання. Дзвоніть:

 • (097) 811-35-81
 • (050) 728-95-54

Рокла з електронними вагами: переваги

Багато видів товару зважуються при надходженні на склад. Це обумовлено рядом причин:

 • приймання вагового товару з подальшим переміщенням до місця складування;
 • зважування товару, який буде розміщуватися на багатоярусних стелажах, що мають обмеження по навантаженню.

Перевезення товару ролк з вбудованими вагами значно скорочує втрати часу на додаткові операції зі зважуванням. Сучасні рокли-ваги володіють технічними характеристиками, завдяки яким підприємство може скоротити витрати на закупівлю додаткового обладнання:

 1. Зважування до 0.5 т з максимальною можливою похибкою.
 2. Повноцінна робота в температурних межах від — 30 до + 50 ° С.
 3. Акумулятор ваг з ресурсом заряду, що забезпечує роботу пристрою від 80 до 100 ч.
 4. Дисплей зі світлодіодним підсвічуванням.
 5. Функція автоматичного або примусового обнулення попередніх замірів (в залежності від моделі).
 6. Пам’ять. Ваги мають блок пам’яті, що фіксує виміри за певний період.

Також слід відмітити наступні переваги такого візка:

 • надійна конструкція;
 • простота в експлуатації;
 • функціональність 2 в 1 (зважування і транспортування);
 • точність зважування;
 • економія часу при виконанні вантажно-розвантажувальних операцій.

Компанія «ВАГИ УКРАЇНИ» пропонує ваги-рокла купити за оптимальною ціною. Багатофункціональний пристрій в короткі терміни виправдає свою вартість.

Рубрики: Еще

0 комментариев

Добавить комментарий