Ріелтори на ринку нерухомості Польщі

Оренда квартир у Польщі — один із найбільш затребуваних сегментів ринку нерухомості. Польща приваблює безліч іноземних студентів, працівників, бізнесменів і туристів, які шукають житло на короткий або тривалий термін. У цій статті ми розповімо, чому вигідно працювати з ріелтором під час пошуку квартири, які витрати необхідні для орендаря і які тенденції спостерігаються на ринку оренди квартир у Польщі. Ріелтори на ринку нерухомості Польщі

Чому вигідно працювати з ріелтором у Польщі

Ріелтори — це професіонали в галузі нерухомості, які допомагають орендарям знайти відповідне житло відповідно до їхніх потреб і бюджету. Ба більше, ріелтори володіють глибоким знанням локального ринку нерухомості, адже вони мають доступ до нових списків квартир і можуть прискорити процес пошуку житла.

Крім того, ріелтори агенції rieltors.pl можуть запропонувати орендарям широкий вибір квартир, включно з новобудовами, квартирами в центрі міста та на околицях, а також квартирами різної площі та вартості. Вони також можуть провести оцінку безпеки житла, перевірити документи на право власності та допомогти укласти договір.

Які є витрати в орендаря

Під час оренди польської квартири, орендарі повинні враховувати кілька витрат. Перша з них — це кауція, яку орендарі зобов’язані заплатити власнику житла під час підписання договору. Якщо говорити простою мовою, кауція — це забезпечувальний депозит, який гарантує, що орендар виконує свої зобов’язання за договором та повертає житло в стані, аналогічному тому, в якому воно було отримано.

Друга витрата — це чинш. Чинш — це адміністративний збір, який необхідно сплатити під час підписання договору оренди. Розмір цього збору залежить від площі квартири та в залежності від міста та району рпоживання, сумма може істотно змінюватись. Що таке чинш, можна прочитати на сайті агенції нерухомості rieltors.pl.

Ну і звісно ж, основна сума орендної плати за квартиру, яка сплачується власнику за оренду його житла.

Крім того, орендарі можуть зіткнутися з додатковими витратами, такими як оплата комунальних послуг (електрика, вода, опалення), а також інтернету та кабельного телебачення. Ці витрати можуть змінюватися залежно від воєводства або регіону, в якому безпосередньо розташована квартира, і розміру її площі.

Тенденції останніх років на ринку оренд як у Польщі, так і локально, Вроцлаві

Незважаючи на пандемію COVID-19, ринок здачі квартир по всій країні продовжує динамічно зростати. У 2020 році, до прикладу, в одному лише Вроцлаві було здано близько 6 000 нових квартир, що є найвищим показником за останні 8 років. Середня ціна оренди квартири у Вроцлаві становить близько 500-600 євро на місяць.

Спостерігається стабільне збільшення попиту на об’єкти нерухомості з балконами та терасами, а також квартири з великою площею та окремими кімнатами для роботи або навчання. Також спостерігається зростання попиту на об’єкти в найближчих передмістях великих міст, де ціни часто більш доступні.

На закінчення підсумуємо, що самостійний пошук об’єкта як правило досить дорога і витратна процедура, але робота з ріелтором може допомогти заощадити як свій час, так і сили при підборі оптимального житла. Під час вибору квартири орендарі мають враховувати всі витрати, включно з кауцією, чиншем та оплатою комунальних послуг. Загальні тенденції на ринку оренди показують, що попит на квартири в країні, як і раніше, високий, і ринок продовжує зростати, особливо у великих містах.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий