Піддони для душу

Душові піддони в комплекті з душовими огорожами, також як і душові кабіни, стають все більш популярними.

Душові піддони, особливості і переваги

Піддони для душу встановлюють і в квартирах, і в приватних будинках, і в готельних номерах. Використання душових піддонів в готелях та інших місцях загального користування більш сприятливо з точки зору гігієни, ніж установка ванни. Душові кабіни і огорожі відповідають сучасному ритму життя і складають ванн своєрідну конкуренцію.

Як вибрати піддон для душа

Душові піддони розрізняються по глибині, довжині, ширині, а також за матеріалами, з яких вони виготовлені. При виборі розміру душової кабіни і її піддону треба орієнтуватися не тільки на розмір ванної кімнати, але і на зріст і вагу членів Вашої родини.

Бувають глибокі душові піддони, які можна використовувати як маленькі ванни, наприклад для купання дітей або ручного прання. Якщо в сім’ї є літні родичі, краще вибрати невеликий душовий піддон, через борти якого легше переступати.

Існують навіть абсолютно пласкі піддони для душу, що вбудовуються в підлогу. Відведення води у них здійснюється за допомогою системи жолобів по всьому периметру піддону.

Форма душового піддону

Піддони душових кабін бувають різної форми. Найпоширеніші душові піддони — квадратні і прямокутні. Представлені також піддони в формі багатогранників, кіл, овалів, і навіть у формі раковини равлика зі складним гнутим склом.

Душові кабіни з прямокутними і квадратними піддонами коштують дешевше, тому що для кабінки з криволінійним піддоном дверцята теж повинні мати складні вигнуті форми. Але плавна форма душового піддону не дозволить Вам спотикатися за виступаючі кути, що актуально для маленьких приміщень.

Матеріал виготовлення піддону душової кабіни

Душовий піддон повинен бути міцним і витримувати суттєві навантаження. Найміцніші піддони чавунні, сталеві, керамічні і зі штучного мармуру. Дешевші чавунні душові піддони мають ряд переваг:

  • служать досить довго, але менше, ніж керамічні;
  • легко встановлюються, для установки не потрібно фундамент;
  • міцно стоять на ніжках, не вимагають додаткової фіксації.

Сталеві душові піддони користуються великою популярністю завдяки низькій ціні і ряду суттєвих переваг:

  • якісні сталеві піддони відрізняються високою міцністю;
  • їх легко можна встановити своїми силами, вони ніколи не пошкоджуються при установці;
  • до різних видів душових штор і огорож легко підібрати оптимальний варіант піддона;
  • сталеві душові піддони довговічні, широко застосовуються в готелях та інших громадських закладах.

У металевих піддонів є один недолік — вода занадто сильно шумить. Якщо ванна кімната недостатньо ізольована від інших кімнат, або у Вас є сусіди знизу, шум може викликати деякі проблеми. Дана проблема легко усувається за допомогою килимка для ванни.

Акрилові та керамічні піддони

Найбільш практичний і недорогий варіант — акриловий душовий піддон. Такі піддони міцні, стійкі, вода в них не шумить.

Використані матеріали з сайту weston.com.ua/piddon.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий