Переваги гравіювання клавіатури лазером

Клавіатура ー багатофункціональна деталь, яка необхідна для виконання задач різної складності, а не тільки для набору тексту. Особливо це стосується програмування, ігор, роботи з фото чи відео контентом. Так, ви можете спробувати задіяти лише мишку для обробки інформації. Але функціонал, в такому випадку, буде досить обмежений. Адже, є команди, з якими може впоратися тільки комбінація клавіш. Тому найчастіше експлуатуємо саме цю комплектуючу. З часом нанесені символи починають витиратися. Інколи ноутбуки продаються без необхідного алфавіту. Це, зазвичай, гаджети, які привезені з-за кордону. kjkt55MkC5MuzDomvuco6NHtrjGSsYszzCyq3ohtxGyTQZJF3pmZD6_Pk0Uir0pbkUZEYMuwgp7YqNp0uMjM3zEKGmvbkmGXgDMFMmDKkUfHpUkV1khdz9Ka5KVSvYnlFUtDu1ASuhbsfxyGqoThiU8

Користувачі починають шукати альтернативну заміну, купують спеціальні наліпки і витрачають достатньо часу, наклеюючи їх. Цей спосіб не дуже зручний і ось чому:

  • Букви на наліпках швидко бліднішають і стираються.
  • Накладки не довговічні, їх необхідно регулярно змінювати.
  • Дуже часто стікерпак не збігається з необхідними параметрами keyboard.

Але без цього можна обійтися і замовити в сервісному центрі AppleFix послугу лазерного гравіювання клавіатури.

Це інноваційна технологія, яка припала до душі багатьом користувачам. MacBook фіксується в спеціальному апараті. Промінь не просто малює необхідні літери, а висікає тонку лінію білого кольору, створюючи необхідний символ.

Інколи цієї процедури лякаються, бо думають, що лазер може пошкодити пластик клавіші. Але це хибна думка, бо матеріал кнопки при роботі не псується, не плавиться і не деформується.

Гравіювання допоможе в деяких випадках:

  1. Ви є власником імпортного гаджета, де відсутня потрібна розкладка.
  2. Старе маркування стерлося і необхідно поновити символи.
  3. Потрібно надрукувати нестандартні візерунки.

Ця послуга має кілька переваг:

➧ Шрифт обираєте самостійно.

➧ Готове зображення ー контрастне і насичене.

➧ Можна наносити на ігрові клавіатури з підсвічуванням.

➧ Нові символи не перекривають оригінальні.

➧ Довговічність.
Для роботи з гравіювальним апаратом потрібна відповідна кваліфікація, досвід роботи, пройдені відповідні курси для підвищення кваліфікації, зосередженість. З такою потребою краще звернутися до спеціалістів сервісного центру AppleFix. Також в СЦ можлива заміна нестандартних клавіш на запчастині Apple, створення повноцінної розкладки qwerty, ПК або mac. Це актуально для клавіатур з іспанським, португальським, німецьким алфавітами. Вам можуть нанести будь — яку мову, яку забажаєте, в тому числі іврит.

Також для того, щоб висікти необхідні символи, запчастину не відділяють від корпусу. Весь процес триває від п’яти до десяти хвилин.

Ви можете вигравіювати не тільки кнопки, а й нанести на свій ноутбук власний логотип або бренд компанії, в якій працюєте. Зображення виходять чіткими, стійкими до зношування.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий