Найкраща Біржа Криптовалют 2022. Топ 5

Краща біржа криптовалют пропонує простий спосіб купівлі та продажу біткоїна, ефіру або будь-якої іншої криптовалюти в 2022 році. Інвестування чи торгівля біткойнами (та інші криптовалютами) спочатку багатьох лякає. Вся річ у тому, що нерідко з’являються новини про шахрайство та людей, які втрачають гроші у цій сфері. Незважаючи на те, що це правда, і багато випадків шахрайства мали місце бути в минулому і продовжують відбуватися, інвестувати та безпечно торгувати криптовалютою на біржі ще ніколи не було так просто, як сьогодні. Головний нюанс при торгівлі та купівлі біткойнів чи будь-яких інших криптовалют – безпека та надійність. Якщо ви маєте намір купувати та зберігати криптовалюту протягом тривалого часу, хочете часто торгувати, зацікавлені в анонімності, конфіденційності та простому використанні, рекомендуємо розглянути наведені нижче біржі криптовалют. У нашій статті представлені найкращі криптобіржі не лише для новачків, а й для досвідчених трейдерів.

5 найкращих криптовалютних бірж

 1. OKX — вічна знижка на комісію 30% + $10 у BTC безкоштовно
  • ТОП біржа згідно рейтингів coingecko та coinmarketcap. Заснована у 2014 році і жодного разу не була зламана! Криптобіржа пропонує фінансові послуги, орієнтовані міжнародний ринок. У сервісі працюють понад 20 млн трейдерів у понад 200 країнах. Криптобіржа підтримує понад 400 торгових пар (260+ монет) із онлайн-підтримкою 24/7.
 2. Bybit — бонус 20$
  • Запущена у березні 2018 року. Сьогодні байбіт має понад 5 мільйонів користувачів та підтримує маржинальну торгівлю з кредитним плечем до 100x. Сервіс пропонує не тільки швидко вводити кошти, алей й виводити їх.
 3. Binance — вічна знижка на комісію 20% + знижка 25% на комісію при використанні BNB
  • Бінанс — це платформа для торгівлі криптовалютами, яка пропонує одні з найкращих умов. Неважливо, чи ви є новачком або досвідченим трейдером, що бажає торгувати криптовалютою, це один з найпростіших і найдешевших способів це зробити. Біржа заснована в 2017 і доступна практично у всьому світі.
 4. KuCoin — знижка 30% на комісію при використанні KCS
  • Відома топова біржа з ​​низькою комісією та широким вибором криптовалют та відмінним Торговим Ботом (копіюйте стратегії найкращих трейдерів біржі). На даний момент біржа пропонує широкий спектр послуг, включаючи обмін P2P, стейкінг, trading bot, купівлю за допомогою кредитних або дебетових карток і навіть купівлю власних токенів, які фінансуються за рахунок торгових зборів.
 5. Currency — знижка 12% на комісію + привітальний бонус $50
  • Currency.com – це платформа, яка дозволяє будь-кому, хто володіє Bitcoin, Bitcoin Cash, ChainLink Token, Compound, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tether або Uniswap, торгувати фінансовими активами, індексами та товарами найбільших світових компаній. Більше того, на криптобіржі Currency клієнти можуть торгувати без необхідності конвертувати свою криптовалюту у фіат.

Як вибрати найкращу біржу криптовалют

Кращі біржі біткоїнів дозволяють легко купувати та продавати біткойни та іншу криптовалюту, використовуючи звичайні (фіатні) гроші (наприклад, долари, євро чи гривні). Перед тим, як вибрати криптовалютну біржу, зверніть увагу на такі моменти:

 1. Обмеження біржі (умови реєстрації та виведення коштів)
 2. Комісія
 3. Безпека, анонімність та підтримка
 4. Простота використання платформи, її функції та наявність мобільного додатка
 5. Обсяг, ліквідність та місцезнаходження
 6. Наявність резервного фонду

Це лише основні моменти при виборі найкращої біржі. Крім того, пам’ятайте, що біржі криптовалюти слід використовувати для торгівлі та покупок, але не для зберігання монет. Коли ви здійснили вагому купівлю біткоїну або альткоїнів, подумайте про використання апаратного гаманця, такого як Ledger.

Після того, як ви вибрали біржу для торгівлі, вивчіть її історію, чи не піддавалася біржа зламам (якщо зазнавала, то як клієнти, що постраждали, швидко отримали відшкодування і чи в повному обсязі) або фішинговим атакам. Почитайте форум біржі або телеграм-канал, зазвичай про проблеми клієнти пишуть саме там. Уникайте бірж, які мають порушення та не дозволяють виведення коштів на тривалі періоди часу.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий