Конкуренти Twitter стають кращими: чи варто переживати Ілону Маску

Artifact, новинний додаток, представив нову функцію. Тепер користувачі можуть підписуватися на окремих авторів, віддаючи пріоритет їхнім статтям у своїй стрічці та отримуючи повідомлення про їхні публікації. Конкуренти Twitter стають кращими: чи варто переживати Ілону Маску

Автори також можуть верифікувати свій профіль на Artifact, отримавши позначку “перевірено” в пошуку і коментарях. Наразі ця функція доступна для користувачів iOS, а реліз для Android не за горами.

Artifact прагне запропонувати простір, де любителі новин можуть знайти собі місце, заповнюючи порожнечу, що утворилася після нещодавніх змін у Twitter, яка призвела до звільнення безлічі контент-мейкерів. Хтось, крім Artifact, пішов у Substack, хтось на Bluesky.

З огляду на те, що Маск володіє Twitter уже півроку, а новин про успіхи соцмережі не так багато, власнику компанії Tesla все ж варто занепокоїтися, бо, незважаючи на величезну популярність його соцмережі, ймовірність відходу найбільш активних користувачів Twitter все ще є.

Оценить статью
Конкуренти Twitter стають кращими: чи варто переживати Ілону Маску">
Новости IT
Добавить комментарий