Як вибрати вінок на похорон?

Як вибрати вінок на похорон? Це дуже часте запитання, яке ставлять в кожному ритуальному магазині. Ритуальні вінки можуть відрізнятися за формою, колірною гамою, розміром та наповненням, давайте разом розберемо як вибрати вінок.

Які бувають траурні вінки для похорону

Ритуальні вінки використовуються для вшанування померлого з давніх-давен. Археологи дійшли висновку, що ще неандертальці використовували волошки та суцвіття деревію на похороні.

Сучасні композиції можуть складатися з різних рослин — троянди (любов), білі лілії (повага), іриси (сум). Раніше для плетіння вінків використовувалися живі рослини, проте згодом почали виготовляти штучні квіти різноманітних форм та відтінків. Створенням композицій із вінків займаються професійні флористи, які враховують індивідуальність покійного та побажання його родичів. Ритуальне бюро OСІРІС на сторінці https://osiris.memorial/uk/vinki-z-zhivih-kvitiv-na-pohoron/ пропонує широкий асортимент ритуальних вінків з живих та штучних квітів на вигідних умовах. Пропоновані композиції розрізняються за розмірами, формою, сортом кольорів і декоративними елементами, що застосовуються.

Ритуальні вінки бувають двох основних видів:

 1. Вінки зі штучних квітів
  • Для виготовлення вінків використовуються високоміцні полімерні матеріали. Вони характеризуються різноманітністю колірної гами, довговічністю, стійкістю до зовнішніх впливів, прийнятною вартістю. Їх термін служби може становити від кількох місяців до року. За своїми естетичними властивостями якісні композиції зі штучних квітів часто не поступаються живим.
 2. Вінки з живих квітів
  • Такі вінки використовуються при VIP-похороні. Вони відрізняються своєю естетичністю та неповторною енергетикою. З їхньою допомогою можна передати весь спектр почуттів щодо покійного. Живі вінки коштують значно дорожче штучних і вимагають особливого догляду. Вони обробляються розчинами для захисту від в’янення. Для оформлення живих композицій зазвичай застосовуються лілії, хризантеми, півонії, гладіолуси, іриси. Для аранжування букетів можна використовувати різні види зелені. Придбати вінки з живих квітів на похорон прямо зараз ви можете по т: +38 (096) 203 75 27.

Форма

Траурні вінки можуть мати різні форми. Найбільш поширені овальні та круглі варіанти. Їх можна використовувати для прикраси могил та пам’ятників. Також можуть використовуватися вінки у формі серця, які укладаються поряд із труною близьких людей. На похоронах військовослужбовців застосовуються вінки у формі орденів та державної символіки.

Забарвлення

Якого кольору вибрати похоронні вінки — ще одне часте питання. Ритуальні вінки можуть мати різні відтінки, що мають певні смислові значення:

 • Білий. Цей колір зазвичай вважається втіленням чистоти. Тому білі квіти застосовуються для похорону дітей, молодих дівчат і священиків.
 • Рожевий. Зазвичай рожеві забарвлення застосовуються на похороні молодих жінок або матерів.
 • Червоний чи бордовий. Цей колір є символом мучеництва, любові та щирих почуттів. Червоний колір використовують для вшанування трагічно загиблим людям.
 • Помаранчевий. Це життєрадісний колір, який застосовується для похорону неординарних особистостей.
 • Жовтий. Є символом сонця та світла, означає продовження життя у потойбічному світі. Ніжні відтінки використовуються для похорону молодих жінок, а темніші тони — для похорону зрілих дам.
 • Зелений. Це колір, що символізує безсмертну душу та довгу пам’ять. Зелені відтінки створюють природний тон для вінка.
  Фіолетовий. Це таємничий та серйозний колір. Насичені відтінки фіолетового застосовуються для похорону літніх жінок.
 • Синій. Символізує стриманість та смуток. Зазвичай використовується на похороні дорослих одружених чоловіків.
 • Чорний. Це традиційний траурний колір, який використовується на похоронах людей будь-якого віку та статі.

Існує безліч різних поєднань відтінків. Для одного вінка рекомендується трохи більше 3-5 відтінків.

Символічне значення рослин у вінку на похорон

Різні рослини в ритуальному вінку мають глибоко прихований зміст:

 • верба — символ швидкого воскресіння та вічності;
 • кипарис — символ побожності;
 • ялина і сосна — знак вічного життя;
 • фіалки, троянди та лілії — підкреслюють чистоту серця покійного.

Особливості вибору

При виборі ритуального вінка слід звертати увагу на такі особливості:

 • Вінки підбираються відповідно до конкретної події, наприклад, на похоронах військовослужбовців можуть використовуватися кольори національного прапора.
 • Необхідно віддавати перевагу вінкам із міцним каркасом та надійним кріпленням, стійким до зовнішніх впливів.
 • Слід вибирати вінки зі свіжозрізаних квітів, які прослужать довше.
 • Всі квіти та листя в композиції повинні бути одного кольорового відтінку, без заломів та згинів

Вибір стрічки для вінка

Ритуальна стрічка – це важливий елемент похоронної церемонії. Вона може використовуватися для оформлення композицій зі штучних та живих кольорів. Текст на стрічці має бути скромним та лаконічним. Можна вибирати пропозиції з іменами адресата й емоціями, що виражаються. Наприклад, «Люблячому чоловікові», «Земля пухом», «Від колег» та ін. Для складання написів використовується спеціальна фарба, стійка до дощу, снігу та сонячних променів. Стрічка може бути виконана у чорних, білих чи червоних кольорах, а також у кольорах державного прапора.

Якщо Ви хочете підібрати ритуальний вінок, скористайтесь послугами нашого інтернет-магазину osiris.memorial. До його переваг належать висока якість продукції, своє виробництво, індивідуальний підхід до клієнтів, цілодобовий прийом замовлень, своєчасна доставка товару та прийнятні ціни. В них можна придбати як стандартні вінки, так і елітні композиції.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий