Як ставити на футбол: практичні поради для новачків

Найпопулярніший вид спорту в Україні – футбол. У нього грають не лише професіонали, а й любителі. Крім того, мільйони глядачів спостерігають за здобутками професійних гравців. Фанати спорту та любителі парі можуть робити ставки на матч, хоча далеко не всім вдається обігравати букмекера у цій справі.У цій статті ми розберемо, яких помилок допускають гравці, й дамо практичні поради. Рекомендації допоможуть частіше вигравати на ставках в онлайн БК.ставки на матч

Поширені помилки

Перед тим, як розпочинати ставити ставки, варто вивчити чужий досвід у цьому ділі, щоб уникнути непотрібних помилок. Серед них виділяють слідуючі.

1. Ставки на високий коефіцієнт

Є стратегія «value betting», проте новачки часто неправильно використовують такий підхід у ставках, через що швидко зливають депозит. Завищений коефіцієнт не завжди є хорошим сигналом укладання парі, тому завжди ретельно аналізуємо ставку.

Наприклад, «Барселона» вважається одним із найсильніших клубів у Ла Лізі, тому на матчі цієї команди коефіцієнт рідко підіймається вище за 1,3. Винятком є ​​протистояння з іншими великими клубами — «Реала» або «Атлетико».

Якщо букмекер поставив на перемогу «Барселони» коефіцієнт 2, то не поспішайте робити ставку. Можливо, у команди травмовані ключові футболісти, тож шанси на виграш сильно скорочуються навіть проти аутсайдерів чемпіонату.

2. Неграмотне управління капіталом

Найчастіше користувачі роблять ставку на весь депозит. Іноді щастить і парі стає виграшним, але подібна стратегія завжди призводить до збитків. Після програшу у користувача часто виникає бажання відігратися, він знову вносить депозит, робить ставки на велику суму та знову програє, тому вчимося ставити лише невелику суму від депозиту. У результаті одна ставка має бути 1-5% від загального рахунку гравця.

3. Ставки на улюблену команду

Одна із найпоширеніших помилок серед любителів ставок, це те що фанати певного клубу часом не можуть об’єктивно оцінювати сили команд у матчі, вважаючи що їх команда переможе. Через цю віру у перемогу прогноз на футбол може бути помилковий. У цьому випадку є одна проста порада — уникайте ставок на матчі за участю улюбленої футбольної команди.Ставки на улюблену команду

4. Небажання стежити за історією ставок

Більшість гравців не відстежує прибутковість зі своїх ставок. Навіть якщо беттінг збитковий, користувачу важко розрахувати, скільки грошей він втратив. Крім того, відсутність чіткого обліку не дозволяє розрахувати ефективність стратегії. Якщо ви дійсно хочете стабільно заробляти на ставках, потрібно обов’язково вести власну бухгалтерію.

5. Реєстрація в одній букмекерській конторі

Новачок віддає перевагу одному букмекеру. Він не хоче вносити депозит одразу на кілька сайтів зі ставками на спорт. У результаті він укладає парі за менш вигідним коефіцієнтом, а у разі проходу недоотримує прибуток, який за місяць азартної гри допоміг би вийти в плюс.

Професіонал у ставках на спорт обов’язково має акаунти відразу у кількох букмекерських конторах. Завдяки цьому віддає перевагу тим компаніям, які пропонують вищі коефіцієнт на подію. Крім того, це дозволяє брати участь у різноманітних акціях. Бонусхантінг також позитивно позначається на доходах зі ставок.

Порада — не ігноруйте інші букмекерські контори.

6. Реєстрація у нелегальних БК

У мережі працює велика кількість букмекерів, проте далеко не всі мають ліцензію. Якщо користувач надає перевагу ліцензованому букмекеру, то його права захищатимуться чинним законодавством. Це означає, що він завжди отримає виграш зі ставки та зможе вивести гроші на рахунок.

Зі співпрацею з нелегальними букмекерськими конторами складається інша ситуація. Якщо БК відмовиться виплачувати виграш зі ставки, то максимум, що зможе зробити користувач — залишити відгук на одному з незалежних ресурсів про беттінг.

Підбиваємо підсумок: головні поради у ставках на футбол

Коротке зведення правил і рекомендацій, які допоможуть досягти успіху в ставках:

  • реєструємо 3-4 акаунти в легальних букмекерських конторах ;
  • не робимо ставки на улюблену команду;
  • перевіряємо коефіцієнти у різних букмекерів, щоб зробити ставку за найвигіднішою пропозицією;
  • ведемо облік всіх парі та аналізуємо власні помилки, а у разі збитку на тривалій дистанції (місяць), змінюємо стратегію;
  • ставимо лише невеликий відсоток від банку, щоб не злити депозит за кілька ставок;
  • завжди складаємо прогноз на матч, особливо якщо коефіцієнти від букмекерів на конкретну подію сильно завищено, можливо, в ході аналітики було пропущено важливий момент.

Висновок

Щоб не говорили решта користувачів, проте на ставках заробляти реально. Для цього підбираємо ефективну стратегію та дотримуємося простих правил. Підбивати конкретні підсумки слід через 1-2 місяці.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий