Як правильно робити ставки на ММА? Види ставок в БК

В епоху розвитку інтернету тільки лінивий не спробував робити, ставки на спортивні події. Почавши зі старту 21-го століття, почали з’являтися дедалі частіше букмекерські контори. У цей час поступово почав розвиватись спорт, який з року в рік набирає все більшої популярності. Мова, звичайно ж, про змішані єдиноборства ММА, нині цей вид спорту є пріоритетом для букмекерських контор. Але через те, що ММА висвітлюється не так часто і не так добре, більшість беттерів-початківців не можуть розібратися в азах складання прогнозів, і, як наслідок, часто програють. У цьому огляді ретельно розкрита тема ставок на змішані єдиноборства, щоб кожен початківець у цій сфері зміг правильно робит ставки на спорт онлайн.мма

Види ставок

Спочатку варто розібратися у самих видах ставок на змішані єдиноборства. Здавалося б, що тяжкого може бути у виді спорту, де все може завершитися або перемогою одного, або перемогою іншого бійця? Але ця сфера в плані обсягу ринку значно ширша, а розбір видів ставок ми почнемо з азів — того, що зустрічається в кожній букмекерській конторі.

Ставка на перемогу бійця

Як у випадку з футболом, баскетболом, хокеєм та іншими видами спорту, цей вид ставок докладного розбору не потребує. За перемоги бійця, на якого ви поставили, вам виплачується виграш. У разі поразки ви втрачаєте всю суму ставки.

Нюанси тут пов’язані лише з видом промоутерів. Деякі організації, не допускають нічию в титульних боях, через що не виставляють лінію на цю подію. Якщо перевага одного з атлетів занадто велика, то букмекерська контора може зовсім не виставити коефіцієнт на його перемогу.

ПОРАДА: Придивляйтеся до лінії відразу після її відкриття. Як правило, контори редагують коефіцієнти в залежності від події, через що вже ближче до призначеної дати бою спіймати вигідний коефіцієнт набагато складніше.

На дострокову перемогу

Перше і, мабуть, головне відгалуження для лінії букмекерів на ММА. Те, чого від бою до бою чекають фанати змішаних єдиноборств – дострокова зупинка поєдинку. Даний тип ставок можна знайти якщо не у всіх, то точно в переважній більшості букмекерських контор.

Нокаут (КО, або ТКО)

Найбільш видовищним видом закінчення поєдинку є нокаут. Важливо розуміти, що у будь-якому поєдинку може статися два види нокаутів. Перший — звичайний (КО), коли боєць падає або після одного викинутого удару, або після серії, тоді суддя зупиняє поєдинок, бувши переконаним, що подальше продовження боротьби тільки калічить бійця, що програє. Технічний нокаут (ТКО) – вид нокауту, у якому після нокдауну один з бійців не може продовжити бій. Ставки на ММА

Букмекерські контори у переважній кількості прикладів не поділяють дані види ставок, пропонуючи в одному й тому блоці. Але є й букмекери, які навмисно розділяють КО та ТКО, через що беттери можуть програти навіть за дострокової зупинки поєдинку.

ПОРАДА: При виборі ставки на нокаут дивіться на рекорд спортсменів, які беруть участь у поєдинку. Слідкуйте за їхніми боями – ударники статистично виділяються великою кількістю нокаутів.

Сабмішен (больовий або задушливий)

Для любителів боротьби в ММА завершення бою прийомом є не менш видовищним, ніж нокаут. І часом саме так і закынчуетьсябій.Сабмішен

Але і цей аспект поділяється на два види. Перший — завершення поєдинку шляхом больового прийому. Важіль ліктя, трикутники на руку і на ногу, вузол плеча – знакові для світу ММА прийоми, які можна побачити практично в кожному турнірі від топових промоутерів планети.

Другий – задушливий прийом. Застосовується куди частіше, а за прикладом не треба далеко ходити — легендарна битва Хабіба і Конора, в якій дагестанець провів задушливий, який став візитною карткою для будь-якого промо-ролика від UFC (хоча цей прийом також є скоріше больовим, тому що виконаний не на шию, а на щелепу).

Для беттинга дані види ставок не поділяються на різні підгрупи. Букмекери в переважній більшості випадків не поділяють больовий від задушливого, вписуючи все в один пункт.

ПОРАДА: Базові борці, греплери, джитсери – уважно вивчайте біографію спортсменів та стежте за виступами проти ударників, або проти універсалів. Боротьбу натренувати значно важче, ніж ударну техніку, через що борці, наприклад, переважають у плані володарів титулів. Ставити на них, відповідно, дещо безпечніше.

Дискваліфікація

З боїв без правил змішані єдиноборства перетворилися на повноцінний вид спорту зі своїм списком правил, яких повинен дотримуватися кожен спортсмен. Ставки на дискваліфікацію до певної міри можна порівняти зі ставками на нічийний результат бою, тому що зловити подібне завершення поєдинку, і тим більше заробити на ньому – великий успіх. У разі дискваліфікації одного зі спортсменів зараховується перемога іншому бійцю. Відповідно, ставка на перемогу в цьому випадку діє і вважається виграшною. У букмекерів ставка на дискваліфікацію об’єднується зі ставкою на нокаути, оскільки ймовірність дискваліфікації дуже мала.

Відмова від поєдинку

У цьому підпункті розглянемо випадок, коли сума ставки повернеться. Припустимо, ви поставили на результат бою, який не відбувся через травму, або відмову від бою одного з бійців. У змішаних єдиноборствах таку перемогу зарахувати неспроможні, через що ставка розрахується з коефіцієнтом 1 (повернення).

Ставки на хід бою

Беттинговий ринок ММА не закінчується на ставках результату бою. Ставити ви можете як у режимі лайв, так і на певні події, які можуть статися під час сутички. В основному букмекерські контори розширюють лінію за рахунок ставок на нокдауни.

На нокдаун

Щодо цього виду ставок, тут не треба бути експертом змішаних єдиноборств, щоб зрозуміти суть заходу. Ставка стає «зеленою» у тому випадку, якщо в сутичці буде зафіксовано нокдаун. У жодному разі не можна плутати нокдаун з нокаутом – деякі букмекери не заносять в актив нокдаун, якщо після нокдауну слідує технічний нокаут. Радимо уважно ознайомитись із правилами вашої букмекерської контори. Також ставка на нокдауни застосовується до сутичок ударників — як правило, хоча б раз за поєдинок подібні бійці можуть відправити своїх суперників на канвас.

На тотал раундів

Даний вид ставок можна віднести до найпоширеніших у лінії букмекерських контор, оскільки безпосередньо перед боєм на тотал раунд парі пропонує практично кожен букмекер. Ставка на тотал раундів у ММА можна порівняти зі ставкою на кількість голів у футболі – тут беттери оперують абсолютно тими ж поняттями. Якщо бій завершується у другому раунді, то ставка на тотал менше 3.5 вважається плюсовою. Якщо ж у четвертому, цей результат віднімається.

Перемога за очками

Найнервовіша ставка для будь-якого гравця, тому що збігтись повинні відразу кілька результатів. По-перше, бій повинен продовжитись весь відведений на нього час (як правило, від 10 до 25 хвилин). По-друге, рішення суддів має випасти на бік спортсмена, на якого ви поставили.

Варто враховувати й те, що не завжди арбітри видають грамотне та вивірене рішення. Рідкісні випадки, коли результат за очками настільки абсурдний, що спортсмени змушені подавати апеляції, які часом виправдовуються атлетичними комісіями. Ставка ж заходить у тому випадку, якщо винесли вердикт на користь спортсмена, на якого ви поставили. Або якщо ви поставили на завершення бою рішенням суддів, то парі плюсується незалежно від того, чию руку підніме рефері.

Інші види ставок

Ставки на результат поєдинку використовуються рідше, та й зробити їх можна далеко не в кожній БК і не в кожному бою. Найчастіше вони з’являються в розписі ТОП-боїв та чемпіонських поєдинків.

Повний бій

Ставка, яка може порівнятись зі ставкою на підсумковий тотал поєдинку, або на результат за рішенням суддівської колегії. Заходить у тому випадку, якщо спортсмени проведуть всю вказану кількість раундів.

Бій закінчиться за перші 60 секунд

Великий коефіцієнт у цій ставці свідчить про її мінімальну ймовірність. Виграним парі вважається у тому випадку, якщо бій завершується у першу хвилину першого раунду абсолютно будь-яким способом (аж до дискваліфікації).

Комбіновані ставки

Деякі букмекери застосовують так звані комбіновані ставки. У разі укладання парі на подібний результат, вам доведеться стежити за цілим рядом виконаних умов. Тут букмекер поєднує відразу кілька наслідків, що призводить до збільшення коефіцієнта.

У якому раунді визначається переможець

Деякі букмекери не надають цей вид ставок, але, в основному, парі на раунди можна зустріти в більшості букмекерських контор. Тут не обмежуються одним певним раундом. Контори можуть комбінувати раунди між собою або давати парі на окремі частини поєдинку. Ставка відбувається лише в тому випадку, якщо бій закінчується у вибраному вами раунді.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий