Інтернет для бізнесу – швидко та доступно

Де знайти якісний інтернет для бізнесу? Потрібен надійний провайдер, тож зверніться до компанії LinkCom. Її спеціалісти гарантують отримання:

  • швидкісного з’єднання;
  • вигідних тарифів;
  • стабільного функціонування мережі.

Що ще потрібно корпоративним споживачам для роботи! Певно – офіційний договір про підключення. LinkCom надає документи, які необхідні для звітності та бухгалтерського обліку, тож у вас обов’язково буде договір, підписаний двома сторонами.

Особливості інтернету для бізнесу

Стабільне підключення та висока швидкість передачі інформації досягаються завдяки використанню технології FTTH. Мова йде про оптоволоконне підключення. Воно передбачає заведення оптичного кабелю до конкретного абонента та встановлення оптичного модема. Компанія LinkCom активно використовує саме цю технологію, а точніше її підвид – GPON – гігабітну пасивну оптичну мережу. Перевага в тому, що вона цілком обходиться без проміжного обладнання, що потребує живлення.

Інтернет для бізнесу може успішно функціонувати навіть за відсутності світла, якщо у споживача є безперебійник. Спеціалісти прокладають його від центрального комутатора без використання проміжних точок, тож прямує інтернет безпосередньо до офісу. Він має вражаючу швидкість – 1000 Мбіт/с. Це неймовірно, адже вона в 10-20 разів перевищує швидкість традиційного мідного підключення, що становить 50-100 Мбіт/с.

Для інтернету GPON неважливі відстані. Вони абсолютно не впливають на якість передачі даних. Швидкість передачі також не залежить від цього показника. Що можуть сказати споживачі, які вже користуються послугами LinkCom? Вони позитивно оцінюють існуючий рівень захисту. Їх дані надходять із однієї точки до іншої без будь-якого посередництва. Інформація не передається третім особам, бо втрутитися в цей процес практично нереально.

Оптоволоконний кабель є стійким до впливу зовнішніх факторів. Він діелектричний, а значить – не пропускає електрострум. Фактично, абонентське обладнання має надійний захист від грози та статичної напруги.

Інтернет для бізнесу від LinkCom має безліч переваг, та зважаючи на умови сьогодення, певно найважливішою серед них є можливість функціонування за відсутності світла. Відключення енергії не мають впливати на стабільність вашої роботи. Для офісів та підприємств потрібен стабільний інтернет, саме такий, як пропонує компанія LinkCom. Подбайте про джерело резервного живлення і, використовуйте його для обраних цілей!

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий