Головні переваги та недоліки iPhone 12 Pro

Зараз можна дуже вигідно купити айфон 12 про бу, оскільки виробник вже встиг випустити гаджети нового покоління. Саме тому попередники трохи впали в ціні. Якщо такої різниці здається недостатньо, то тоді точно слід подумати про те, щоб розглянути можливість придбання б/у моделі. Авжеж, краще взагалі не звертати уваги на оголошення від продавців з поганою репутацією, відсутністю відгуків, мінімальною кількістю фото апарату. Якщо потрібен якісний б/у Айфон, то тоді потрібно серйозно підходити до його пошуку. Це дуже важливо.

Загальні характеристики iPhone 12 Pro

Виробник пропонує стати власником графітового, сріблястого, золотистого iPhone 12 Pro. Також ще можна обрати такий варіант, як «тихоокеанський синій». Всі вони виглядають дуже стильно, зроблені за стандартами, не затираються та не втрачають своїх характеристик під час регулярної експлуатації. Якщо дотримуватися норм, то тоді Айфон збереже свою естетичність навіть через рік.

Модель iPhone 12 Pro розробники пропонують купляти з різною ємністю. Цей показник може складати 128, 256 та 512 Гб. Слід зазначити, що від обраного варіанту залежить ціна. Вважається, що модель з найбільшою ємністю найдорожча.

Вага iPhone 12 Pro складає всього 187 г, тому тримати його не буде важко. Товщина 7,4 мм, довжина 146, 7, а ширина – 71,5.

Виробник додав в Айфон 12 Про дисплей Super Retina XDR. Він вважається доволі якісним, демонструє зображення деталізовано, з повним використанням всіх існуючих насичених відтінків, що великий плюс. Слід зазначити, що також в цій конструкції є ще OLED дисплей й він має повноекранний дизайн. Розробники стверджують, що власне діагональ такого смартфону складає 6,1 дюйма.

Гаджет може підтримувати HDR, тому проблем з якістю зображення точно не повинно бути. Ще в цій моделі присутня спеціальна технологія True Tone. Колірна гама розширена. Тому, якщо попередній гаджет не передавав все так, як воно природньо виглядає, то саме Айфон 12 Про зможе це зробити й це дуже велика перевага.

Розробники в цю модель додали виключно стандартну контрастність, нічого нового. Показник яскравості теж такий, що багато хто вважає мінусом, оскільки майбутні власники хотіли б за великі гроші, які коштує новий оригінальний iPhone 12 Pro, бачити покращений результат.

Слід зазначити, що цей смартфон має хороший тактильний відгук під час натискання. Навіть якщо долоні будуть вологими, все одно сенсори спрацюють та зрозуміють, що саме хотів відкрити на телефоні користувач. Окремо слід згадати про наявність олеофобного покриття. Вважається, що воно потрібно для того, щоб насамперед на самому екрані не з’являлися сліди від пальців. Не потрібно буде його самостійно час від часу протирати, щоб повернути ідеальний попередній зовнішній вигляд.

До речі, iPhone 12 Pro може одночасно підтримувати декілька наборів символів та мов. Цю характеристику користувач вже налаштовує самостійно повністю під себе.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий