Експлуатація екскаваторів ЕОВ 4421: на які агрегати слід звернути особливу увагу

Багатьом будівельникам, комунальникам добре відомі екскаватори АТЄК ЕОВ-4421 на шасі вантажівки КРАЗ, що вироблявся на підприємстві АТЕК («Червоний екскаватор») у 1980х-2000х роках. Багато з цих екскаваторів і досі успішно працюють на будівельних майданчиках країни.

Слід зазначити, що цей екскаватор – дуже надійна землерийна машина, зроблена ще по технологіям та стандартам СРСР та з великим ресурсом. Також до цієї техніки в свій час вироблялося багато запасних частин та агрегатів ЕОВ, що дозволяло раніше та дозволяє навіть і зараз підтримувати постійну працездатність багатьох екскаваторів цієї модифікації.

Але ж зараз є певна проблема в тому, що цей екскаватор вже знятий з виробництва та не випускається. Отож, власникам цієї техніки для тривалої підтримки працездатності свого екскаватора слід знайти надійного постачальника оригінальних запасних частин ЕОВ, а також знайти у продажу та запланувати можливість придбання деяких основних гідравлічних агрегатів, що напряму впливають на подальшу працездатність ЕОВ-4421.

Серед великих гідровузлів, на які точно слід звернути увагу фахівці-гідравліки виділяють такі:

Колектор центрального типу.

— Потужний гідравлічний здвоєний насос.

Гідравлічний мотор повороту платформи.

Слід зазначити, що в Україні існує досить поширена практика придбання таких гідроагрегатів після капітального ремонту. У зв’язку з дуже великим ресурсом експлуатації подібних агрегатів це гарна можливість значної економії практично без втрати ресурсу, якою треба обов’язково користатися.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий