Дитячі зуби — особлива увага, турбота та догляд

Всі батьки, захоплюються і сповнені розчулення, коли у малюка з’являються перші зубки. Але при цьому багато хто забуває, а може, навіть і не знає про те, що доглядати за зубами малюка потрібно вже з першого дня їх появи. До 3-х років емаль і дентин зуба досить м’які, оскільки процес мінералізації та формування тканин ще закінчено. Маленькій дитині досить складно повідомити, що її турбує. І якщо виникають проблеми, малюк може показувати на вушко чи горло.

Обов’язково прислухайтеся і намагайтеся зрозуміти, що його насправді турбує. Якщо у вашої дитини виникає раптовий біль, найчастіше під час їжі, від холодної, солодкої та гарячої, швидше за все причина такого болю – карієс. Якщо ж з’являється біль у зубах, який не проходить годинами й не пов’язаний із прийомом їжі, то це може бути і пульпіт. Пульпіт – запалення м’яких тканин зуба, це захворювання є наслідком незалікованого карієсу.

Позбавте себе і свого малюка від непотрібних переживань, пов’язаних із зубним болем. Регулярно відвідуйте лікаря-стоматолога. Дитяча стоматологія київ Mom’s завжди рада прийняти вашого малюка та провести дбайливий огляд його ротової порожнини з подальшою консультацією та лікуванням (при необхідності). Спробуйте запам’ятати та дотримуватися нескладних правил. Для дорослих – це правила, а поки дитина ще не підросла, спробуйте вигадати ігрові моменти.

 • Регулярний догляд – чистити зуби необхідно двічі на день. Придумайте гру, купіть яскраві, обов’язково правильні зубні щітки, смачні та правильні дитячі зубні пасти.
 • Регулярно оглядайте зуби дитини. Спробуйте пограти у стоматолога. Чи ви досі самі боїтеся зубного лікаря? Нехай малюк спочатку буде лікарем, а ви пацієнтом, потім поміняєтесь ролями.
 • Обмежуйте солодощі у раціоні малюка. Більше свіжих овочів та фруктів!
 • Регулярно відвідуйте лікаря-стоматолога. Будьте певні – лікарів стоматології Mom’s діти не боятися! Вони вміють не тільки добре лікувати, а й спілкуватися з маленькими пацієнтами.

Чи потрібно лікувати молочні зуби?

Деякі батьки вважають, що оскільки молочні зуби все одно випадуть, їх лікувати не потрібно. Це жахлива помилка!

 1. По-перше: якщо молочний зуб вчасно не почати лікувати та «запустити» захворювання настільки, що молочний зуб зруйнується і його необхідно буде видалити, то порожнеча може стати причиною неправильного прикусу. Звичайно, можна вирішити цю проблему скориставшись послугою виправлення прикусу у дітей, детальніше на сторінці https://moms.ua/services/korekciya-prikusu-u-ditej/, але краще запобігти цьому.
 2. По-друге: нездоровий молочний зуб – це не лише причина дискомфорту та болю, це джерело інфекцій, небезпечних для всього організму дитини загалом.
 3. І по-третє: хворі молочні зуби можуть стати причиною патологій у розвитку постійних зубів.

Приходьте на огляд до дитячого лікаря стоматолога, навіть якщо ви не помічаєте у малюка жодних проблем із зубами. Лікар поділиться секретами правильного самостійного чищення. За потреби проведе професійну гігієну – це абсолютно не боляче! Покриє зубки спеціальною захисною речовиною.

Лікування дітей у стоматології Mom’s – це:

 • Безпечно! Підтримується 100% стерильність.
 • Кваліфіковані, дбайливі лікарі стоматологи.
 • Будь-які маніпуляції без болю та страху.
 • Лише сертифіковані та дозволені до застосування стоматологічні препарати.

Записатися на прийом прямо зараз ві можете по т: 0800 335 869.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий