Діагностика каналізаційних систем із santehniklviv.top

Будь-який ремонт каналізації починається з оцінки стану труб, виявлення причин пошкодження або виявлення ступеня складності засмічення. Саме для цього в закритих системах водопроводу використовують відеодіагностику. Наші сантехніки у Львові допоможуть провест всі роботи в найкоротші терміни.

Обстеження трубопроводу також проводяться для таких цілей, як:

  • знаходження втрачених колодязів;
  • отримання необхідної інформації про каналізаційні ряди;
  • додавання нових елементів;
  • вивчення загального стану усієї системи;
  • складання плану трубопроводу.

Телеінспекція труб проводиться за допомогою невеликої відеокамери, приєднаної до довгого троса. Дана система обладнана датчиком відстані, за допомогою якого фіксується пройдений проміжок. Зображення з відеокамери виводиться на монітор обладнання, що дозволяє в режимі реального часу розглянути все, що відбувається на ділянці, що досліджується. Діагностика каналізаційних систем із santehniklviv.topОтримана інформація дозволяє не тільки знайти причину засмічення або поломки, але й правильно вибрати метод для очищення каналізації та розрахувати необхідний час. Особливо актуальна внутрішньотрубна діагностика при аварійних ситуаціях, коли дуже важливо точно та швидко визначити причину та місце несправності.

Аварійна діагностика каналізаційних систем

Навіть при ретельному та дбайливому догляді рано чи пізно може виникнути аварійна ситуація, пов’язана з поломкою або утворенням засмічення в трубах. Якщо всі доступні методи боротьби із засміченнями не принесли бажаного результату, найкраще викликати фахівців для термінового проведення діагностики пошкоджень і всіх необхідних робіт.

Аварійна відеодіагностика каналізаційних труб насамперед починається з визначення каналу, де імовірно сталася поломка або засмічення. Визначившись із місцезнаходженням, приступають до підбору обладнання, тому що техніка для телеінспекції не є універсальною, а залежить від діаметра труби. Підібравши необхідний пристрій, приступають безпосередньо до його введення в канал.

Корпус камери повинен бути герметичним та ударостійким, а також повинен мати підсвічування, щоб забезпечити високу якість знімання у темряві. Завдяки інструментам керування на камері майстер може регулювати фокус, яскравість, напрямок знімання та збільшувати зображення в кілька разів. Рух кабелю з камерою здійснюється вручну, а внаслідок гарної гнучкості та міцності, кабель легко витримує всі вигини та повороти труб.

Професійна відеодіагностика дозволить швидко виявити та усунути всі неприємності пов’язані каналізацією, проте все ж таки краще уникати екстрених ситуацій і хоча б раз на рік проводити профілактичну перевірку та очищення свого трубопроводу.

Профілактична чи ситуаційна діагностика каналізації

Залежно від інтенсивності використання каналізації фахівці у цій галузі рекомендують періодично проводити профілактичну діагностику трубопроводів. Це допоможе вчасно виявити жирові відкладення та сміття, а також виявити реальний стан трубної системи, незалежно від її глибини та протяжності.

Наша компанія проводить телеінспекцію трубопроводів на високому професійному рівні за найвигіднішими цінами. Майстри компанії є висококваліфікованими фахівцями, які працюють у цій галузі вже не один рік. Ми використовуємо лише нове та перевірене обладнання, яке забезпечує високу точність сервісу.

Після проведення всіх ремонтних робіт фахівці компанії проводять контрольну перевірку, щоб замовник міг сам переконатися в якісному виконанні діагностики та очищення.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий