Де замовити свіжі та смачні роли та суші в Ірпіні

Свіжі та смачні суші та роли в Ірпіні можна замовити у ресторані «Угловой». Тут немає продукції, яка чекає на свого покупця: всі позиції меню ресторану готують лише після оформлення заявки. Тому ви отримуєте свіжу та смачну страву японської кухні.

Асортименти ролів та суші

Замовити кращі суші в Ірпіні дуже просто, але спочатку виберіть з меню відповідні варіанти. Гастро-бар «Угловой» пропонує класичні та ексклюзивні суші, виконані за стандартними та більш сучасними рецептами. При цьому тут дотримуються технології приготування і надають всі необхідні аксесуари.

Замовлення можна оформити онлайн або телефоном +38 (097) 233 33 42. Приємний смак забезпечений! Найбільш популярні:

  • Суші з лососем — 55 грн. 32 гр.;
  • Суші з тигровою креветкою — 50 грн. 35 гр.;
  • Суші фелікс з лососем і авокадо — 75 грн. 35 гр.;
  • Суші з вугром — 75 грн. 35 гр.;
  • Ікра лосося — 105 грн. 30 гр..

Замовлення суші в Ірпені

Придбати страви в гастро-барі «Угловой» можна різними методами. Перший і найзручніший – скористатися сайтом https://uglovoy.com.ua/. Виберіть їжу яку хочете придбати та натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». Вибирати можна декілька позицій відразу, все попаде в «КОШИК», де потрібно оформити заявку. Доступні додаткові приправи:

  • імбир;
  • васабі;
  • соєвий соус;
  • сирний соус.

Для традиційних страв японської кухні рекомендуємо васабі та імбир. Залишилося визначитися зі способом оплати: готівкою кур’єру, карткою при отриманні або онлайн. Після оформлення замовлення зв’яжеться з вами оператор call-центру для уточнення деталей.

Це найзручніший варіант покупки, а ще можна самим зателефонувати за вказаними номерами нижче або відвідати заклад. кафе угловой

Доставка страв японської кухні до дому в Ірпіні

Доставка суші здійснюється за обумовленою раніше адресою, будь то будинок, офіс або парк. Термін очікування залежить від віддаленості району міста та об’ємності замовлення. В ресторані «Угловой» не готують про запас – тільки за заявками. Під час уточнення деталей оператор повідомить приблизний час доставки.

«Угловой» — це затишний ресторан, а також тут можна крім суші швидко замовити піцу, роли, бургери. Щодня тут готують смачні страви з великими порціями, а ввічливі та пунктуальні кур’єри доставляють їх до ваших будинків та офісів. Вибирайте смачний варіант що подобається вам: доставка ролів, доставка бургерів, доставка піци, европейської кухні, напоїв…

Якість та безпека страв – основні принципи ресторану «Угловой», які залишаються незмінними понад 10 років. Щодня тут покращують службу доставки, а ви можете допомогти в цьому. Залишіть свій відгук в коментарях.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий