Чому варто купити металопластикові вікна?

пластиковые окна рехау Еще

Сучасні технології постійно розвиваються – це стосується металопластикових виробів. Вони стають універсальнішими, забезпечуючи власникам високий рівень комфорту. Зокрема, сьогодні найпопулярніші вікна ПВХ. За останні 10-15 років вони остаточно відсунули на другий план дерев’яні та металеві аналоги. У цьому немає нічого дивного – той набір переваг, які вони мають, просто вражає. Зазначимо, що сьогодні можна купити дешеві пластикові вікна навіть онлайн на сайті https://winstore.com.ua, при цьому їх якість буде просто чудовою.

Які бувають вікна ПВХ

Ви можете вибрати типову модель пластикового вікна стандартних розмірів або замовити та купити металопластикові вікна нестандартного варіанту. У другому випадку слід враховувати і дизайнерські особливості проекту, і бюджет.

При виборі вікна ПВХ слід звертати увагу на тип склопакета. Існує три популярні варіації:

 • однокамерний склопакет;
 • двокамерний;
 • трикамерний.

Однокамерна модель – це два листи скла, між якими утворена повітряна камера. Двокамерна – три скла та дві повітряні камери, а трикамерна – чотири скла та три камери.

Вибираючи вікна, звертайте увагу на фурнітуру. Чим вона якісніша, тим вищий рівень безпеки. Існують спеціальні антивандальні чи протизламні зразки. Сьогодні їх ділять на кілька класів, зокрема:

 • WK1 (RC1) — від простого злому;
 • WK2 (RC2) – спеціальний захист від маленьких фомок та викруток;
 • WK3 (RC3) – захист від брухту;
 • WK4 (RC4) – захист від злому з використанням молотка, пилки або ручного дриля.

На ринку є також автоматичні вікна. Це звичайне вікно ПВХ, тільки з електричним приводом і дистанційним керуванням, за допомогою якого ви відкриваєте та закриваєте його. З одного боку, здається, що це зайва розкіш, але насправді такий пристрій має свій сенс – вікно може бути розташоване на недоступній висоті.

Як вибирати щоб уникнути неприємностей?

Почему запотевают окна

Вибір варто робити, виходячи з того, яке у вас приміщення. Якщо вам необхідно заощаджувати простір — на кухні, лоджії або в невеликій кімнаті — то найкращим варіантом буде вікно ПВХ розсувної конструкції. Також визначтеся з рівнем захисту. Сьогодні виробники пропонують відмінні антивандальні склопакети та фурнітуру. У будь-якому випадку, вам варто проконсультуватися з представником магазину, де ви будете купувати.

Ще декілька порад наостанок:

 1. Не варто міняти відразу все скління у квартирі чи приватному будинку. Краще зробити помилку з одним виробом, ніж замінити всі віконні конструкції, особливо якщо у вас обмежений бюджет.
 2. Між кількістю контурів ущільнення та відсутністю протягу немає зв’язку, тому не варто переплачувати.
 3. Товщина профілю, що рекомендується, становить 58-60 мм. Така конструкція може промерзнути, якщо буде триматися низька температура – ​​у місцях кріплення фурнітури виникне так званий «місток холоду». Краще вибрати профіль завтовшки 68-84 мм і товстіший склопакет.
 4. Нерідко буває, що компанії наполягають на віконній конструкції з великою кількістю камер, виправдовуючи це тим, що такий склопакет збереже тепло в будинку набагато краще, ніж його побратими з меншою кількістю камер. Якщо розглядати бюджетний варіант склопакета, то це майже нічого не дасть. Найчастіше енергоефективності профілю із 3 камерами достатньо. 4 камерні (і більше) системи виправдовують себе в будинках та квартирах з індивідуальним опаленням.
 5. Не варто відмовлятися від енергозберігаючого скла. Вони утримують тепло в приміщенні та не набагато дорожчі.

Запам’ятайте! Щоб убезпечити себе, краще звертатися до великої перевіреної компанії, якій невигідно компрометуватиме себе на ринку послуг. Ідеально, якщо хтось із ваших знайомих вже замовляв у ній вікна та готовий поділитися з вами досвідом співпраці.

_

Оценить статью
Добавить комментарий

 1. Isabella roy

  Hi There,
  How are you? I will be precise in presenting you a simple yet amazing guest post offer in 3 steps:
  1. I will send you amazing topic ideas for a guest post.
  2. You’ll have to choose one out of those.
  3. I will then send you a high-quality, SEO Friendly article on that topic to get it published on your website with one do-follow link to my site.

  Shall we start with step 1? Feel free to ask questions if any.
  Best,
  Isabella roy

  Ответить