Безаміачна чи аміачна фарба для волосся?

Фарба для волосся ‒ це однаково ефективний інструмент для того, щоб зафарбувати сивину або ж повністю змінити свій зовнішній вигляд. Тому й підбирати такий продукт потрібно залежно від власних цілей. Широкий асортимент фарби для волосся тут: https://inam-ivam.in.ua/ua/g31348320-kraska-dlya-volosБезаміачна чи аміачна фарба для волосся?Однак завжди потрібно враховувати один дуже важливий аспект, а саме склад фарби для волосся. За цим фактором наразі можна виділити два основних види ‒ фарбу з аміаком або без нього.

Аміачна фарба для волосся

Раніше аміак використовувався практично в будь-якій фарбі. Це відбувалося через те, що завдяки речовині пігменти могли глибоко проникати у кутикулу волосся, що сприяло ефективності фарбування.

Через ефективність аміаку такий продукт відрізняється досить очевидними характерними перевагами. По-перше, фарбу не потрібно довго тримати на волоссі під час процедури нанесення. По-друге, речовина досить легко змивається.

Недоліком є те, що аміак ‒ це досить шкідлива речовина для людського здоров’я. Тому вагітним жінкам, а також людям з певними серйозними захворюваннями, краще не використовувати таку фарбу. На щастя, на ринку є досить багато варіантів продукту, які не містять аміак.

Безаміачна фарба для волосся

Найперша різниця між фарбою з аміаком та без нього полягає в тому, що другий варіант продукту відрізняється менш різким запахом. Через відсутність агресивної речовини також не виникає неприємного свербежу.

Замінником аміаку в такому випадку найчастіше виступає речовина, яка називається етаноламін. Вона допомагає волоссю трохи розбухнути, що підвищує ефективність дії пігментів.

Завдяки наявності етаноламіну фарба для волосся стала набагато безпечнішою для людей. Продукт перестав відрізнятися різким неприємним запахом, а також набагато рідше почав викликати у людей алергічні реакції.

До основних переваг безаміачної фарби потрібно віднести:

  • пігментні речовини діють на поверхні волосся, через що воно здається блискучішим ніж зазвичай;
  • фарба не викликає подразнення та не шкодить здоров’ю;
  • наносити фарбу складніше, але приємніше;
  • склад безаміачної фарби кращий, виробники часто додають туди різноманітні вітамінні та мінеральні комплекси, рослинні олії та інші корисні речовини.

Якщо ви полюбляєте часто змінювати відтінок волосся, безаміачна фарба є оптимальним вибором. Адже її дія на організм людини менша, а ефективність знаходиться практично на такому ж рівні, який пропонує продукт з аміаком.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий