Yamaha планує випуск серійного Sports Ride

images (1)


Компанія Yamaha планує представити серійний варіант свого першого автомобіля, створеного в стилістиці прототипу Sports Ride, через два роки на моторшоу в Токіо. Товарний варіант моделі вийде на ринок до кінця 2017 або початку 2018 року. Про це повідомляє видання Motoring.

Габаритна довжина концептуальної дводверки Sports Ride становить 3900 міліметрів, ширина — 1720 міліметрів, а висота — 1170 міліметрів. Маса автомобіля досягає 750 кілограмів. Очікується, що дизайн товарного варіанту автомобіля порівняно з прототипом злегка спростять, але інтер’єр залишиться майже без змін.
a7203d6b724528bed1dac78fc8c716aa
Прототип побудований за п’ять місяців за технологією iStream, розробленої британським інженером Гордон Мюррей. Він дозволяє змінювати розмір платформи без дорогої і трудомісткої заміни обладнання, а також проводити рестайлінг простою установкою нових кузовних панелей. Чи буде ця технологія використана для серійної моделі, поки не повідомляється.
images
Серійний варіант, за попередніми даними, отримає 1,5-літровий турбований агрегат. За словами генерального директора Yamaha Хіроюкі Янагі, в Європі автомобілі компанії з’являться до 2019 року. Передбачувана вартість товарного Sports Ride складе близько 50 тисяч євро.
скачанные файлы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *