VR-гарнітура Vive надійде в продаж у квітні 2016 року

На ринку віртуальної реальності склалася така ситуація, що за пальму першості боротимуться три гарнітури. Перша – Oculus Rift, що належить Facebook, друга – PlayStation VR, створена інженерами Sony, а третя – Vive від HTC і Valve. Всі три гарнітури, судячи по заявах їх розробників, повинні надійти в продаж в першій половині 2016 року, однак ніхто на сьогоднішній день не називав точних дат релізу. Тишу першими вирішили порушити представники компанії HTC.

vs03-02_0912cxs-1.0

Офіційний блог HTC опублікував заяву, в якій представники компанії звернулися безпосередньо до розробників, що створюють софт для майбутньої VR-гарнітури:

«З моменту анонса гарнітури HTC Vive ми були зосереджені на розробці контенту для неї, паралельно покращуючи технічні характеристики, дизайн, зручність, а також налагоджуючи контакти з новими партнерами з ігрової індустрії. На початку 2016 року ми розішлемо розробникам додаткові 7000 комплектів гарнітур. Комерційний запуск Vive запланований на квітень 2016 року».

Що ж, якщо Vive з’явиться вже в квітні, то маркетологи Sony і Facebook намагатимуться не відставати від свого конкурента. Представники Sony неодноразово заявляли, що запуск PlayStation VR запланований на першу половину 2016 року. Що ж стосується Facebook з їх гарнітурою, то вони вже кілька разів переносили випуск Oculus Rift, щоб відкласти його знову. Втратити шматок ринку зараз буде для них серйозною стратегічною помилкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *