Вдосконалений BMW i3 зможе долати великі відстані

Інженери, які працюють в баварської компанії BMW, наступного року завершать роботи над вдосконаленням моделі i3. Автомобіль буде здатний долати великі відстані. Варто зазначити, що у електрокара підвищиться і пікова швидкість пересування до 200 км на годину. Ці досягнення стали можливі лише завдяки кропіткій роботі фахівців над батареями, якими оснащується модель i3.

572b5caa0fee277e0dbdbf56948c2e52-640x329

 

Поки що про рестайлінг автомобіля відомо мало, але папараці впевнені, що компанія ще допрацює «прошивку» моделі і дещо перетворить її дизайн. Також з’ясувалося, що компанія BMW не просто так почала проводити модернізацію свого електрокара. Причиною цього стало нещодавнє оновлення головного конкурента моделі i3 – японського Nissan Leaf. На жаль, інженерам баварської компанії так і не вдасться «наздогнати» свого конкурента, адже його пікова швидкість становить 250 км на годину.

Відомо, що електрокар i3 успішно реалізовується на 49 автомобільних ринках. Найчастіше модель купують в Сполучених Штатах, а в цьому році в цілому попит на автомобіль підскочив на 80 відсотків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *