Стартували продажі гібрида Toyota Prius четвертого покоління

Компанія Toyota заявила про старт продажів свого гібрида Prius четвертого покоління в Японії. Автомобілі доставлені в дилерські центри та готові до продажу. В офіційному повідомленні компанії сказано, що Toyota має намір вивести оновлений гібрид на світовий рівень з кількістю продажів у 350 тис. одиниць.
prius


Вони розраховують збувати за 12 тис. одиниць автомобілів щомісяця. При цьому керівництво компанії врахувало, що Prius користується величезною популярністю в Японії і США, тому зовсім не дивно, що вони вирішили продавати оновлену версію гібрида саме на цьому ринку. Варто також очікувати, що незабаром автомобіль також «відвідає» і американський ринок. Враховуючи заявлені амбіції компанії, це цілком очікувано.

Оновлена Toyota Prius може похвалитися величезною роботою інженерів, завдяки чому нинішній гібрид здатний долати відстань в 40,8 км всього на 1 літрі бензину. Це стало можливим завдяки вдосконаленню двигуна та акумулятора. Також загальна вага автомобіля стала набагато менше, що також вплинуло на швидкість пересування і витрати палива.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *