Sony розблокує сьоме ядро процесора PS4

Процесор AMD, який служить апаратною основою для PlayStation 4, містить вісім обчислювальних ядер, проте розробникам ігор досі дозволялося задіяти тільки шість з них, оскільки два резервувалися для системних потреб. Точно так само робота ядер була організована і в Xbox One, але в поточному році Microsoft розблокувала сьоме ядро. Схоже, що Sony вирішила наслідувати приклад конкурента.
01

Офіційних заяв на цей рахунок японський електронний гігант поки не зробив, але на швидку доступність додаткового ядра вказує поява в Інтернеті списку змін у майбутньому оновленні пакету засобів розробки програмного забезпечення (Software Development Kit) для PS4.

Теоретично така міра повинна підвищити продуктивність консолі, однак, як показав досвід Xbox One, в деяких випадках можливість використання «зайвих» обчислювальних ресурсів CPU шкодить функціональності. У приставці Microsoft це виражалося у відключенні режиму управління за допомогою безконтактного контролера Kinect, а ось на який компроміс доведеться піти розробникам ігор для PS4, поки не ясно.

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *