Samsung представила свій унікальний мобільний процесор

Слідом за Qualcomm свій флагман в області мобільних процесорів представила і південнокорейська компанія Samsung. Процесор доповнив сімейство чіпів Exynos і отримав назву Exynos 8 Octa 8890. Унікальність процесора полягає в тому, що створений він був за новою 14-нанометровою технологією FinFET, а всередині нього, як це зараз модно, сконцентрований максимально можливий набір допоміжних пристроїв.

Exynos8_PR_Main_1

На відміну від свого попередника Exynos 7 Octa 7420, новий чіп включає в себе 64-бітний восьмиядерний процесор, заснований на архітектурі ARMv8, а також інтегрований модем LTE Rel.12 Cat 12/13 (до речі, це кращий модем Samsung на сьогоднішній день). Все це в сукупності виводить процесор Samsung на абсолютно новий рівень, так як дозволить заощадити місце всередині майбутніх смартфонів, позбувшись від одного з зовнішніх модулів. Крім того, новий процесор став на 30% потужнішим і при цьому на 10% енергоефективнішим, порівняно з попередньою моделлю.

Процесор підтримує нову систему гетерогенної мультипоточної обробки інформації, для більш ефективного використання всіх восьми ядер. Чотири кастомних ядра і чотири ядра ARM Cortex-A53 дозволять майбутнім смартфонам компанії Samsung стати лідерами в плані продуктивності та ефективності у своєму класі. Інтегрований модем, в свою чергу, дозволяє завантажувати з Мережі інформацію на швидкості до 600 Мбіт/с (75 МБ/с) і відправляти дані на швидкості до 150 Мбіт/с (18 МБ/с).

В якості графічного процесора Exynos, 8 Octa 8890 використовує GPU Mali-T880, потужності якого цілком вистачить для того, щоб впоратися з усіма сучасними 3D-іграми, а також з модною нині віртуальної реальністю. Нагадуємо, що вже почався збір попередніх замовлень на нову гарнітуру Gear VR виробництва Samsung, яка надійде в продаж за ціною 99 доларів в самий найближчий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *