Рік Півня буде яскравим і значущим: східний гороскоп на 2017 рік

Півень – птах неспокійний, гучний, задерикуватий і горластий. Таким буде і майбутній рік.

Гороскоп від Мехді Эбрагими Вафа на 2017 рік

sxidnij-goroskop-na-2017-rik

Прогноз від Мехді Эбрагими Вафа, переможця телешоу «Битви екстрасенсів»:
Події і ситуації будуть яскравими, чіткими, з чітким поділом на «добре» або «погано». Дуже знадобиться вміння тримати рівновагу, знаходити позитив у будь-яких випадках. Краще визначитися, на чиєму ви боці, і спілкуватися з однодумцями. Час очікується непростий, криза продовжиться, тому народу на Землі важливо об’єднатися і боротися зі злом. Якщо кожен буде егоїстом, буде думати тільки за себе, рік буде нелегким. Всім треба поважати один одного, тоді рік буде хорошим. У всьому світі пануватиме негатив і продовжиться криза, саме тому, повторюся, важливо об’єднатися. Я б назвав цей рік роком єдності. Люди повинні довести, що вони хочуть жити в мирі, що готові боротися за щасливе майбутнє.  2017-й – час лідерів, харизматичних особистостей, дуже вдалий для будь-якого прояву талантів.

З’явиться привід проявити себе кожному. Півень – птах гордий, примхливий, варто слідувати його прикладу, головне – завжди і у всьому знати міру, тоді можна добитися важливих особистих результатів, які в майбутньому зможуть послужити основою чогось грандіозного. Рік буде вимагати від кожної людини стабільності, виваженості та поміркованості в усьому: в емоціях, в амбіціях, у прийнятті важливих рішень! Нелегко часто стримувати себе, але піддатися провокацій з боку обставин – значить втратити рівновагу і баланс, що може негативно позначитися на результатах будь-якого роду починань. Інтриги, плітки з боку оточуючих варто обходити стороною і максимально віддалятися від них, щоб уникнути різного роду зривів. Завжди треба вірити в себе, в Бога, чудеса і любити все навколишнє, тоді все буде добре!

 

Гороскоп на 2017 рік для щура (Миша)

Готуйтеся до великих пригод. Тихим цей рік для вас не буде точно. Якщо вийде грамотно розподілити сили і балансувати на тонкій грані, то цілком можливо, що до кінця року ви не впізнаєте себе. Двері відкриті, варто лише прикласти деякі зусилля. Головне, чого вам так не вистачає, – адреналін, ви засиділися на одному місці. Вставайте – і повний вперед. Пам’ятайте тільки про одне: не варто грати з вогнем, а в іншому вам підвладно багато. Чи Давно ви відвідували старих друзів, рідних, улюблені місця? Пора! Вам це додасть натхнення і пристрасті до чогось нового і важливого! Не уникайте різного роду пропозицій, а їх буде чимало. Ваша практичність дозволить вам заощадити і вдало вкласти кошти. Не зупиняйтеся на досягнутому, візьміть від року Півня максимум подарунків. Любіть сміливо, живіть красиво, горіть яскраво, а головне – встигайте насолоджуватися кожним днем, кожною хвилиною і навіть секундою.

Чого уникати: самотності. Запрошуйте в будинок багато гостей, відвідуйте старих друзів, влаштовуйте галасливі вечірки, якщо немає особистого життя — плануйте його.

Особисте життя: зараз все залежить виключно від вас.

Талісман року: будь-які дорогоцінні камені і метали.

Гороскоп на 2017 рік для бика (Віл)

Це сміливі люди. Бика нічим не налякати. На початку року слід завершити всі свої невирішені справи, роздати борги і відчути себе незалежним і вільним. Рік Півня – саме те перо жар-птиці, за яке варто вхопитися і не відпускати. Міцніше колишнього стійте на своєму і відстоюйте те, що вам дорого. Не варто хвалитися перемогами перед оточуючими, щоб уникнути зайвої уваги і заздрості. Тим, у кого проблеми з роботою, варто задуматися про зміну місця служби, а хто всім задоволений – продовжувати в тому ж дусі, не звертаючи уваги на причіпки начальства.Фінанси знайдуть вас самі, якщо ви докладете зусиль. Щось кардинально міняти 2017 рік не дозволить, але зате це і вбереже від помилок. Покладайтеся на інтуїцію, вона рідко вас обманює. З’явиться можливість проводити більше часу з рідними і близькими, при тому, що справ буде чимало, ви скрізь нарозхват, доведеться встигати всюди. Так було завжди, майбутній рік не виключення!

Чого уникати: надмірної самовпевненості. Розумному завжди можна чогось навчитися і стати розумнішим, це дурні вважають себе крутіше всіх.

Особисте життя: для самотніх людей настав момент все виправити, у сімейних пар панують спокій і стабільність.

Талісман року: дерево

Гороскоп на 2017 рік для тигра

Ви немов причаїлися перед грандіозним стрибком. Вдихніть глибше, зосередьтеся і зробите цей ривок до довгоочікуваної мети. Не все було просто останнім часом, але ніколи не пізно щось змінити. Розчистіть місце для змін. Викиньте старі речі, зробіть ремонт в квартирі, посадіть квіти в горщиках, відмовтеся від спілкування з фальшивими друзями і самі скоро побачите, що все вирівнюється і стає на свої місця. Не можна більше перебувати у позиції очікування, важливо набратися хоробрості, Півень – не перешкода для вас.У середині і наприкінці року варто проводити більше часу серед рідних і близьких, які дадуть вам підтримку і допоможуть знайти відповіді на хвилюючі питання. Не бійтеся бути відвертими з ними, іноді кожній людині необхідно виговоритися. Зустрівши обман або пастку, не витрачайте сили на помсту  у відповід, пропустіть все мимо душі, зосередьтеся на більш важливих речах, таких як сім’я, домашнє вогнище, кар’єра, велика покупка.

Чого уникати: сумнівних зустрічей і знайомств. Спілкуйтеся тільки з надійними, перевіреними людьми.

Особисте життя: стара любов не іржавіє.

Талісман року: кільце або браслет.

Гороскоп на 2017 рік для кролика (Заєць, Кіт)

Найчастіше дивитесь у дзеркало. Півень – гарна птиця і любить себе. Вам варто брати з нього приклад. Полюбіть себе, уважно вдивіться у власне відображення. Зовнішній і внутрішній світи завжди видно в ньому. В очах відображаються смуток і біль, і щастя, і радість, сльози і посмішки. Не бійтеся опинитися яскравим і виділятися з натовпу. Це як раз зараз вам на користь. Якась невпевненість може розвинути комплекси і зупинити на шляху до важливої мети. Уникайте недоброзичливців, не йдіть на компроміс із совістю, фільтруйте все непотрібне.Головне для вас – гармонія як всередині себе, так і з навколишнім світом. Гроші були і будуть при вас, якщо ви пам’ятаєте їм ціну. Намагайтеся залишатися поруч з близькими людьми у важкі моменти, не ігноруйте чужі проблеми, і вам якось допоможуть.

Чого уникати: зради і пліток.

Особисте життя: головне – бути чесним із самим собою і другою половинкою.

Талісман року: дзеркало (краще всього носити його з собою).

Гороскоп на 2017 рік для дракона

Рік буде позитивним. Півень  ставиться з великою повагою до Дракона. Фінансове становище справ у першій половині 2017 року дозволить відчути себе впевнено і стабільно, про що давно мріялося і для чого було докладено багато зусиль, – нагорода не за горами. Дракон сам по собі завжди сильний і розумний, а значить, продовжує притягувати до себе гідних людей і хороших друзів. В особистому житті чекає маса приємних сюрпризів, пов’язаних з подорожами, зустрічами, новими знайомствами, які в майбутньому для самотніх людей можуть виявитися знаковими.Домашнє вогнище буде зігрівати сімейні пари весь рік. Варто відзначити, що в родині Дракона завжди панують дружба і затишок, тому продовжуйте насолоджуватися власними успіхами і успіхами близьких.

Чого уникати: заздрості і брехні.

Особисте життя: цілком можливо створення міцних шлюбів, якщо у вас ще немає сім’ї. Існуючі відносини розвиваються і процвітають.

Талісман року: натуральні природні камені, не обов’язково дорогоцінні. Привозьте камінчики з усіх місць, де ви були щасливі.

Гороскоп на 2017 рік для змії

Ви опинитеся в центрі уваги, причому не завжди в хорошому сенсі цього слова. Щоб уникнути заздрісників, необхідно намагатися все тримати під контролем. Вроджене почуття такту і витримка стануть у цьому помічниками. Півень любить сварки, а вам треба постаратися їх уникати. Вибирайте нейтральну позицію, яка допоможе зберегти гарний настрій і зберегти відносини з оточуючими. Необхідно більше часу проводити на природі, живитися і заряджатися від неї. Якщо є можливість, відвідайте теплі країни, де багато сонця.Задумайтеся про питання правильного харчування, можливо, це буде якась дієта (тільки віддавайте перевагу перевіреним і надійним варіантам). Будь-які сміливі кроки вигідніше робити з липня 2017 року.

Чого уникати: інтриг і пліток.

Особисте життя: попереду приємні зустрічі і знайомства.

Талісман року: «око»

Гороскоп на 2017 рік для коня

Доля в цьому році виявиться сильніше вас. Скільки не намагайтеся, все буде відбуватися так, як буде. Це означає, що в глобальних питаннях не варто бути занадто наполегливим. Крім бажань є ще й обставини, з якими треба рахуватися. Краще зустрічати Новий рік у тихому сімейному колі, уникаючи гучних компаній, які не подарують відчуття домашнього вогнища. На роботі (якщо вона не приносить задоволення) не варто явно висловлювати своїх позицій з цього приводу. Все тимчасово. Скоро відкриються двері в 2017-й і з’явиться маса шансів проявити себе.Кращий час для підкорення кар’єрних вершин – друга половина року. Наберіться терпіння. Спробуйте активно зайнятися спортом, виберіть те, що вам до душі, цілком можливо, це стане надалі невід’ємною частиною вашого життя, що піде тільки на користь!

Чого уникати: травм і моральних, і фізичних.

Особисте життя: ідіть до кінця до своєї мети, щоб потім ні про що не шкодувати.

Талісман року: домашні рослини. Чим більше їх заведете, тим краще.

Гороскоп на 2017 рік для кози (Вівця)

Рік варто почати з приємного відпочинку в хорошій компанії. Позаду 2016-й, який приніс свої радощі і труднощі, але тепер саме час розслабитися і нарешті подумати про себе. Далекі подорожі підуть тільки на користь. Навколо багато друзів, які цінують вас як особистість. Використовуйте всі можливості для того, щоб дерево дружби стало приносити солодкі плоди. Мова не йде про те, щоб використовувати друзів, мова про те, щоб почати з перевіреними людьми спільний проект. Є велика ймовірність, що це буде успішним стартом для майбутнього.Не варто побоюватися провалів, в цьому році їх з легкістю можна уникати, залишаючись вірним собі і своїм принципам. Матеріальне становище не повинно зазнавати різких стрибків. Даруєте свій оптимізм оточуючим, і вам повернеться!

Чого уникати: друзів з минулого, якось не пройшли перевірку.

Особисте життя: сплеск емоцій і хороші перспективи.

Талісман року: живі квіти.

Гороскоп на 2017 рік для мавпи

Слідкуйте за здоров’ям. Якщо про себе заявляє нервова система, зробіть все, щоб уникнути депресії. Більше відпочивайте, розважайтеся, рушайте в подорож, зберіть дружну компанію – чим більше отримаєте позитивних емоцій, тим краще для вас. Не біжіть попереду паровоза, іноді варто і пригальмувати. Вам близьке поняття «успіх», ви знаєте йому ціну, але в цій нескінченній гонитві легко забути про простих людських радощах і задоволеннях. Не полінуйтеся, спробуйте відкрити в собі нові грані таланту. Одним словом, все нове в 2017 році піде вам на користь!Особисте життя буде випробовувати «поштовхи», але ви з легкістю зможете все регулювати, якщо не опинитеся скупими на одкровення і вчинки. Внесіть в життя більше романтики.

Чого уникати: поганого настрою і суспільства сумних людей.

Особисте життя: можливі різкі зміни.

Талісман року: вовняна червона ниточка (можна носити на зап’ясті, можна при собі в кишені або сумочці).

Гороскоп на 2017 рік для півня

Хто ще крім Півня буде у всьому змагатися з Півнем? Рік виявиться суперечливим. Хто зуміє зберегти витримку, той і виграє! Не варто нарікати на долю, якщо ви візьметеся змагатися з обставинами в 2017 році. Будьте мудрішими, стриманіше і поступливішими, іноді це дуже допомагає. Особливо яскравим представникам цього знаку рекомендується причаїтися і провести час в тіні, але це не означає, що воно виявиться нудним і порожнім. Наповніть свій час, наприклад, читанням книг, займіться саморозвитком, проявіть допитливість, заведіть незвичайне хобі.Тільки не приймайте кардинальних заходів при вирішенні важливих питань. Дійте м’яко, дипломатично і передбачливо.

Тим, хто планував зайнятися бізнесом, рекомендується дотримуватися правило: «Сім разів відміряй – один відріж!».

Чого уникати: суперництва і гонки у часі.

Особисте  життя: краще залишити все так, як є.

Талісман року: золото і прикраси,  кольоровий одяг, аксесуари

Гороскоп на 2017 рік для собаки

Знову ви потрапляєте у вир подій, які несуть вас за течією, і ви, здавалося б, не в силах чинити опір і перемогти обставини. Це помилка: ви можете все! У рік Півня вставайте рано, встигайте максимум, лягайте вчасно. Хочеться дати одну пораду: внесіть у своє життя поняття графіка, навіть якщо ви скептично до цього ставитеся. Впорядкувати своє життя важливо і потрібно, особливо в 2017 році. Це стосується всіх сфер вашого життя. Придумайте якийсь план на рік вперед, складіть кошторис видатків, план подорожей, одним словом, в усьому дотримуйтесь чіткого розкладу.Ось побачите, як вже до середини року ви відчуєте моральне і навіть фізичне полегшення. Зате любов до вас загляне поза графіком, і це буде прекрасним доповненням до вашого розміреного життя,  адже фарби теж потрібні, і любов розфарбує ваші сірі будні. Фінансове питання гостро стояти не буде, за винятком тих, хто наважиться змінити роботу, тому краще дотримуватися стабільності та мінімум ще рік залишатися на колишній посаді.

Чого уникати: різких перепадів настрою – і у вас, і у оточуючих.

Особисте життя: є шанси почати все заново.

Талісман року: щоденник (дуже важливо!) і срібло.

Гороскоп на 2017 рік для свині (Кабан)

Рік почнеться і закінчиться маленькими перемогами, від вас потрібні тільки позитивний настрій і нескінченне бажання. Пам’ятайте, чудеса видно тільки тим, хто в них вірить. Настав момент, і вам повірити: роздивіться дерево, що росте біля власного будинку, підніміть очі в небо, приділяйте більше увагу дрібницям і деталям. А в Новий рік не забудьте загадати найзаповітніше бажання, про яке ви, можливо, думали з дитинства. Повірте знову в Діда Мороза і Снігуроньку, станьте дитиною – наївним і щирим. Все, що буде з вами відбуватися після цього, і є чудеса.Ваші грандіозні плани здійсняться, тільки якщо ви перестанете міряти все грошима. Сім’я – ваше все, ви віддані і відкриті, збережіть це в собі, зміцніть свою любов і дайте їй процвітати. Хороший рік для народження дітей.
Чого уникати: фізичних перевантажень.
Особисте життя: прийшов ваш зоряний час!
Талісман року: переважання червоного кольору в одязі або оточуючих предметах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *