Радикальний проект BMW R nineT

foto_001
Головною проблемою тюнінгу нового мотоцикла є анулювання гарантії. Щоб вирішити цю проблему, багато виробників пропонують своїм клієнтам величезний каталог аксесуарів і афтермаркету, встановлення якого не порушує гарантійні умови. Якщо хочеться замінити вихлопну або якісь інші дрібниці, то завжди можна поїхати до дилера, де все це встановлять, але на щось більше розраховувати не доводиться. Компанія BikeBiz, австралійський ритейлер і постачальник афтермаркета, підготували радикальний проект BMW R nineT.

foto_003

Марк Кондон з BikeBiz: «Наша команда добре знає свої мотоцикли, тому в залежності від побажань клієнта ми можемо дати потрібний напрямок у плані дизайну і робочих характеристик, поставити потрібні компоненти і потім зібрати мотоцикл, або ж можемо побудувати кастом з нуля».

foto_004

В даному випадку виробники застосували останній метод. Дизайнер Алекс Бьянчини-Кометер (Alex Bianchini-Kometer) разом з досвідченим майстром з Борисом «BikeBiz» зробили унікальний кастом для клієнта. Проект отримав назву «Sun Kist» і присвячується легендарному BMW R90S, розробленому Ханом Мутом в 1970-му році. І найголовніше: до мотоциклу додається повна гарантія.

foto_005

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *