«Протокол» — юридичний портал майбутнього

Юридичний портал «Протокол» допоможе вам знайти потрібну юридичну інформацію або фахівця для вирішення вашої проблеми.

Дуже потрібна місія

Запам`ятайте адресу

Перш за все мусимо попередити відвідувачів сторінки, що «Протокол» не є правовою фундацією, яка надає юридичні послуги. Це своєрідний майданчик у вигляді соцмережі, де спілкуються правознавці. Крім того, це – інформаційно-аналітичний інтернет-портал http://www.protokol.com.ua/.

За його допомогою ви легко відшукаєте фахівця для розв`язування будь-якої, навіть надскладної проблеми. У будь-якому разі – прохання не забувати, що ви маєте справу з самостійною позабюджетною установою, яка існує за принципом госпрозрахунку.

Не виходячи з оселі

Для того, щоб звернутися до консультанта, насамперед треба

  • визначитись з конкретною кандидатурою
  • сформулювати та надіслати запитання
  • одержати відповідь

Для того, щоб найняти правника, знадобиться

  • скласти протокол замовлення
  • отримати послугу
  • залишити відгук

Для того, щоб мати певні гарантії досягнення мети, радимо

  • зарезервувати сплату за послугу безпосередньо на інформресурсі
  • згодом підтвердити наявність бажаного результату
  • відстежити, як відповідний сервіс перерахує кошти виконавцю або поверне гроші

Але спочатку на проекті необхідно зареєструватися. Після цього, використовуючи власний пароль, можна входити в меню контенту під своїм логіном.

Наші переваги

Респект Інтернетові!

«Протокол» — хіба не ліпший український юридичний форум, насичений різноманітними нагальними відомостями щодо відносин між суб’єктами правового поля. Між іншим він містить величезну базу специфічної довідкової інформації, перелік організацій, які в змозі надати кваліфіковану юридичну допомогу в межах нашої держави. Досить ефективне функціонування порталу http://protokol.com.ua/ підтверджується хоча б тим, що на теренах Інтернету ви не знайдете жодної негативної думки про нас.

Нічого зайвого

Незважаючи на економічну кризу життя продовжується, вживаються заходи відносно подолання наслідків правопорушень, тому діяльність «Протоколу» сьогодні користується попитом в достатньому обсязі. Його провідна концепція полягає в тому, щоб запропонувати клієнту заздалегідь наготовану відповідь на стандартний запит. Віднині людина не займається зайвими, а іноді й марними пошуками, а отримує вичерпний варіант того, що їй потрібно. Обробка звернень здійснюється як в автоматичному, так і в індивідуально-ручному режимі.Ми зичимо вам впевненості й гідності в суспільстві, але якщо ви стикнулися з перешкодами, які стосуються порушення громадянських прав і які ви самі не в змозі обминути, звертайтеся до фахівців protokol.com.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *