По-справжньому розкішний Hyundai Genesis G90

Genesis-G90-Koreye-EQ900

У наступний рік корейці увійдуть вже з повністю окремим преміальним брендом Genesis, і першим його представником буде флагманський автомобіль цієї марки. І це флагман — G90 (у Південній Кореї під назвою EQ900). Корейські стилісти, на щастя, зменшили присутність британського стилю, і в профіль, і ззаду G90 виглядає, швидше, дивним, ніж скопійований, а спереду машина є втіленням характерного стилю Hyundai. 

Roskoshnaya-otdelka-predstavitelskogo-sedana

Хоча розміри Hyundai ще не розкриті, але зрозуміло, що G90 досить великий, тільки між осями може цілком вміститися малолітражка, так як колісна база становить 3160 мм, що більше, ніж у Audi A8 L, і майже стільки ж, скільки у Mercedes-Benz S-класу. Hyundai також демонструє розумне оздоблення в задній частині, електрично регульовані сидіння з масивною центральною консоллю, оброблені м’якою шкірою з контрастними швами, в оточенні дерев’яного декору і планшет з 9,2-дюймовим дисплеєм.

Komponovka-silovogo-agregata-shassi

Автовиробник обіцяє значне поліпшення рівня внутрішнього шуму порівняно з існуючою Equus. З основних силових агрегатів, ймовірно, багатьох зацікавить 3,8-літровий двигун Lambda V6, ще більш прийнятним варіантом виявиться 3,3-літровий турбоагрегат з подвійним турбонаддувом Lambda V6 з потужністю 276 кВт і обертовим моментом 510 Нм, а якщо клієнтові потрібно ще щось більш престижне, то очевидним вибором виявиться 5,0-літровий мотор Tau V8 потужністю 320 кВт і обертовим моментом 510 Нм. Автомобілі будуть комплектуватися виключно автоматичною коробкою передач, і, звичайно ж, доступний повний привід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *