Оновлена унікальна підвіска від бренду Citroen


Інженери французького бренду Citroen в повну силу працюють над створенням оновленої підвіски. Як заявляє керівництво компанії, це винахід стане унікальним у своєму роді і буде остаточно готове вже через два роки. Відомо, що бренд не збирається продавати свій винахід і буде оснащувати ним виключно власний модельний ряд. Дана підвіска повністю замінить актуальну версію цього механізму і забезпечить максимальний комфорт при водінні.

8738--640x329

Варто нагадати, що вже через три роки компанія Citroen планує випустити свою чергову новинку DS8. Автомобіль стане повноцінною заміною седану C6. За версією журналістів, новинка буде оснащуватися виключно новою винайденою підвіскою.

Повідомляється, що новинка буде побудована абсолютно на новій базі, яка передбачає колісну базу значних розмірів. Загальна довжина автомобіля буде складати більше 5 метрів. Екстер’єр автомобіля за офіційними даними буде практично ідентичний вигляду представленої концептуальною моделлю під назвою Divine DS. Поки що не відомо, для яких країн створюється ця новинка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *