Огляд iPad Pro — особливості, характеристики, недоліки

Компанія Apple представила новий продукт – iPad Pro. Головна особливість планшета – великий дисплей діагоналлю 12,9 дюйма. Також був представлений міні-планшет iPad mini 4, якому приділили дуже мало уваги (а даремно).

ipad-pro

Професійний планшет iPad Pro отримав дисплей, площа якого на 70 відсотків більше, ніж у Air 2 (9,7 дюйма). Розширення — 2732х2048 пікселів. На ньому не тільки зручно дивитися фільми та грати в ігри, але і працювати. Пристрій багатофункціональний, підтримує роботу в декількох вікнах.

Але розмір екрану – це тільки зовнішня сторона. Усередині ховається начинка, порівнянна по продуктивності з сучасними ноутбуками і настільними системами. Процесор A9X – на 80 відсотків продуктивніший за попередника (А8Х), і при цьому в 2 рази швидший в обробці графіки. Виробник відзначає, що планшет справиться з потоковою обробкою 3х відео у форматі 4K одночасно! Погодьтеся, серйозний показник для мобільного гаджета.

ipad-pro-2

Звук в планшеті став у 3 рази голосніше. Це і не дивно: в Air 2 було встановлено 2 динаміка, а в Айпад Про – їх 4! Завдяки цьому планшет завжди видає стереозвук, в якій би орієнтації дисплей не знаходився.

У пристрої складно виділити недоліки. Хіба що батарея – пристрій потрібно заряджати кожен день.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *