Обновлення Porsche 911 Turbo та Turbo S

Screenshot_2


Компанія Porsche офіційно розсекретила оновлені спорткари 911 Turbo і 911 Turbo S. Публічний показ новинок відбудеться в січні 2016 року на Міжнародному автосалоні в Детройті. Зміни в зовнішності Porsche 911 Turbo і 911 Turbo S носять незначний характер. Тим не менш, моделі отримали інші повітрозабірники, нові світлодіодні ходові вогні, змінилися дверні ручки, задні ліхтарі та 20-дюймові легкосплавні колісні диски. Також невеликим змінам піддався задній бампер автомобілів.

В інтер’єрі Porsche 911 Turbo і 911 Turbo S з’явилося нове спортивне кермо з селектором вибору режимів руху: Normal, Sport, Sport Plus і Individual. Також покупці оновлених автомобілів отримають вдосконалену мультимедійну систему Porsche Communication Management і аудіосистему Bose в стандартній версії.

Screenshot_1

Головні зміни затонули також технічну сторону автомобілів. Потужність двигунів Porsche 911 Turbo і Turbo S зросла на 20 к. с. Тепер 3,8-літровий шестициліндровий бітурбо-мотор на 911 Turbo розвиває 540 к. с. Ця надбавка в потужності досягається за рахунок змінених впускних каналів в головці блоку циліндрів, нових форсунок і підвищеного тиску палива. А віддача 911 Turbo S компресором виросла до 580 кінських сил.

Screenshot_3

Крім того, тепер двигуни мають так звану функцію динамічного наддуву (Dynamic Boost). Суть цієї функції в тому, що тиск наддуву при зміні навантаження — тобто при короткому відпусканні педалі акселератора — залишається незмінним. Це досягається за рахунок того, що переривається лише впорскування палива, а дросельна заслінка залишається відкритою. Таким чином, двигун практично без затримки реагує на повторну подачу «газу». У режимі Sport і Sport Plus ця функція виражена більш чітко, ніж у звичайному режимі руху (Normal).

Час розгону оновленого Porsche 911 Turbo з місця до 100 км/год складає 3 секунди, а максимальна швидкість — 320 км/год. Porsche 911 Turbo S трохи швидший — 2,9 секунди і 330 км/год відповідно. Продажі оновлених Porsche 911 Turbo і 911 Turbo S плануються в Україні з кінця січня 2016 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *