Новий японський екзоскелет, важить всього 5,5 кг

Японська компанія Innophys представила новий екзоскелет, який може зменшити вагу речей, які підіймає людина на цілих 30 кілограмів. Він працює з допомогою гідравліки при цьому як би додаючи штучні м’язи на руках і ногах користувача, забезпечуючи додаткову силу при підйомі важких вантажів. Костюм насправді не піднімає предмети самостійно, але робить їх набагато легше, ніж вони є насправді.

1450267373_title_product1

Innophys, яка появилася з Токійського університету наук, представила екзоскелет на початку цього місяця на виставці Tokyo International Robot. Він призначений для використання не тільки в областях, де важкі щоденні навантаження, таких як сільське господарство і промисловість, а і в процвітаючій області догляду за людьми похилого віку в Японії.

Представлено дві моделі екзоскелету: стандартна версія, яка піднімає до 30 кг і важить всього 5,5 кг, а також більш легка модель, яка піднімає до 22 кг і важить всього 4,2 кг Придбати костюм можна на веб-сайті компанії Innophys, за ціною 600000 йен (близько $ 4900) або взяти в оренду за 30000 ієн ($ 250) в місяць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *