Новий Ferrari F12 TDF поступив в дилерські салони

ferrari-f12-tdf-4096x2515-yellow-sport-car-7335-640x393

Новий спортивний автомобіль Ferrari F12 TDF, урочиста презентація якого відбулася декілька тижнів тому поступив вже в перші дилерські салони. Планується, що вже днями перші покупці отримають довгоочікуваний автомобіль, який буде оснащуватися дванадцятициліндровим двигуном з силовою віддачею в 780 кінських сил.

Незважаючи на те, що під час презентації перед глядачами красувався спорткар жовтого кольору, перша модель отримала яскраво-червоний відтінок, який є традиційним для бренду. Крім цього, модель була обгорнута ще і додатковою захисною плівкою, щоб уникнути пошкоджень. Завдяки новому кузову модель Ferrari F12 TDF не тільки стала виглядати більш сучасно і агресивно, але й істотно покращилися її аеродинамічні характеристики.

Ще одна приємна новина для потенційних покупців такої моделі. У зв’язку з тим, що новинка буде оснащуватися атмосферною установкою, покупка цієї новинки може стати непоганим варіантом для додаткового заробітку. У майбутньому такі моделі будуть тільки дорожчати, а значить, при майбутньому їх продажу можна буде отримати чималу вигоду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *