LG відмовиться від випуску вигнутого смартфона G Flex 3

Практично відразу після настання 2016 року в Лас-Вегасі за традицією відкриється виставка Consumer Electronics Show — один з найбільших заходів у світі високих технологій. Пройшов майже рік від CES 2015 на якому ми побачили безліч новинок, в тому числі і LG G Flex 2 — другий в історії цієї компанії вигнутий смартфон і один з перших у світі на багатостраждальній платформі Qualcomm Snapdragon 810. Без сумніву, цікавих прем’єр в наступаючому році буде не менше, але ось LG G Flex 3 серед них ми, швидше за все, не побачимо.

01

Як повідомляють південнокорейські джерела, компанія LG не планує подавати на CES 2016 третє покоління свого вигнутого смартфона. Більш того, серія взагалі може припинити своє існування, що цілком зрозуміло: продажу оригінального G Flex не виправдали очікувань його творців, а G Flex 2 заробив погану славу через перенагрів процесора Qualcomm.

Якщо чутки підтвердяться, то на CES 2016 гучних новинок від LG в сегменті смартфонів чекати не варто, оскільки анонс флагманської моделі G5 запланований тільки на квітень (хоча за іншими даними, його прем’єра відбудеться на MWC 2016 в кінці лютого), а оновлений V10 покажуть взагалі у другій половині 2016 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *