LG представить нові саундбари

Компанія LG анонсувала презентацію своїх останніх саундбарів і аудиосистем на виставці CES 2016. Також на виставці представлять аудиосистему X-Boom. Нові моделі саундбарів SH8, SH7 і SH6 від LG пропонують користувачам різні можливості, полегшуючи вибір аудіосистеми. Моделі SH8 і SH7 укомплектовані бездротовими сабвуферами, що забезпечують насичені баси, які доповнюють звук, вироблений динаміком. Модель SH6 складається з шести незалежних динаміків, що дозволяє їй створювати глибокий звук в компактному корпусі.

323031

Саундбари LG 2016 року підключаються з допомогою однієї кнопки, а доступ до функцій можливий безпосередньо з пульта дистанційного керування телевізора. Нові моделі також підтримують систему зміни звукового поля акустичної системи за допомогою Adaptive Sound Control від LG, дозволяючи пристроям автоматично змінювати налаштування звуку і підлаштовуватися під різні типи медіа. Можливості підключення через Bluetooth, а також Google Cast і Auto Music Play підвищують рівень сумісності. Нові саундбари, що підтримують Wi-Fi, і Bluetooth, роблять можливим автоматичне перемикання між різними типами контенту і способами підключення.

LG також представить на CES 2016 три нові системи X-Boom — дві моделі LG X-Boom Solo (OM7560 і OM5560) і CM9960 для тих, хто любить вечірки. X-Boom Solo мають повноцінну аудиосистему в одному динаміку. Функція створення семплів на X-Boom відкриває можливості запису будь-яких звуків на смартфон і їх бездротову передачу на X-Boom, після чого вони можуть бути додані на цифрову звукову панель, а ді-джей зможе вибрати їх натисненням однієї кнопки.

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *