Конкурент для Chevrolet Volt від Nissan

Одним із передових гібридних автомобілів на сьогодні є Chevrolet Volt. Дана модель продається в багатьох країнах і вже встигла зайняти свою нішу, хоч вартість автомобіля досить висока. Але є ті, хто готовий за неї платити. У Nissan вирішили, що потрібно випустити гідного конкурента цієї моделі.

volt

Поки не повідомляється ніяких точних подробиць. З чуток, це буде абсолютно нова модель. Варто сказати, що зараз у Nissan досить багато гібридів «в запасі», тому досить цікаво, що придумають і представлять інженери цього виробника.

Головний конкурент Nissan – модель від Chevrolet Volt, може проїхати близько 675 кілометрів при повній зарядці акумулятора і заповненому баку. Новий гібрид від Ніссан повинен бути кращим за цими параметрами. Досягти цього буде нескладно, адже електромотор «Вольта» забезпечує всього 80 кілометрів шляху. Досить зробити його з запасом ходу на 100-120 км і вже вдасться «побити» головного ворога.

Гібридні автомобілі навіть сьогодні є досить практичним рішенням, а плюс до цього наносять менше шкоди навколишньому середовищу, що може порадувати борців за чистоту повітря, флори і фауни.

Єдина можливість якось долучитися до електрокарів без вкладення серйозних сум – купити гібрид. Це коли всередині автомобіля працює як бензиновий, так і електричний двигун. Таким чином ви можете бути впевнені в тому, що в будь-якому випадку заправитися вдасться. Наприклад, протягом тижня при поїздці на роботу і додому можна заряджати електричний двигун в своєму гаражі. Коли їдеш кудись подалі – доведеться сподіватися вже на «класичний» бензин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *