Jaguar розробляє перспективний електромобіль

Компанія Jaguar вже не раз заявляла про свій намір випустити електричний кросовер. В виду того, що автомобілю доведеться витримати серйозну конкуренцію з іншими елеткричними моделями, британці вирішили піти на хитрість і зробити ставку на незвичайний дизайн. Відповідний концепт-кар можуть показати вже в 2016 році на Паризькому автосалоні. Серійне авто буде готове до 2017-го року.

2016-Jaguar-F-Pace-front-three-quarter-IAB-rendering-1024x768Головною відмінною рисою електрмобіля від Jaguar стане дизайн кузова. За інформацією зарубіжних видань, оформлення новинки буде виконана в стилі екстравагантного концепт-кара C-X75. Кросовер буде володіти «революційним дизайном і буде відрізнятися від інших моделей бренду так само, як і електрокари BMW .

Jaguar-F-Pace-front-end-Tour-de-France-promotion-image-1024x818

Крім того, в компанії роздумують над тим, щоб зробити авто з чотирма електродвигунами, тобто по одному електромотору на кожне колесо. Однак така схема поки присутня в якості далекої перспективи. Швидше за все, в електрокроссовері буде застосована більш традиційна комбінація з двома електромоторами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *