Готель RAMADA — відгуки

Якщо вести в пошукову стрічку фразу «готель львів«, пошук видасть великий перелік, але сьогодні мі розповімо про Готель RAMADA, що дійсно заслуговуе уваги.

рамада готель у львові

Готель RAMADA знаходиться в західній частині міста Львів. Він вважається одним з самих найкращих у Львові. Готель новий, та має європейський рівень обслуговування, увесь персонал це молоді, ввічливі працівники які завжди раді вашому візиту.

Готель достатньо великий та має 103 номери, з чудовим інтер’єром в стилі мінімалізм, номери чисті та в них є все необхідне для відпочинку та для роботи. Також в інфраструктуру готелю входять:

  • ресторан,
  • більярдна,
  • конференц зал та літня тераса.

У ресторані готелю готують дуже смачні страви, європейської та української кухні, страви насправді досить смачні, меню достатньо велике та є багатий вибір різних смаколиків за не дорогу ціну. Відмітити слід також готельний конференц зал, чудово підходить для різних форумів чи професійних зборів.

Тут можна після важкої роботи  чудово відпочити, та зіграти з колегами в більярд чи посидіти на літній терасі за чашечкою кави і смачним шоколадним тортом який випікають на кухні готельного ресторану RAMADA.

RAMADA має досить зручне географічне розташування,  розташований на перехресті транспортних шляхів Львова, що дозволяє без проблем проїхати до готелю чи поїхати в центр міста на екскурсії. Також якщо вам необхідно їхати в Міжнародний Аеропорт “Львів” імені Данила Галицького, для вас це не буде великою проблемою тому що він знаходиться зовсім поряд від аеропорту.

Якщо підсумовувати, то готель RAMADA це чудовий готель, з європейським рівнем стандартів обслуговування, з зручними умовами, з дуже смачною кухнею та не дорогими цінами. Чудове місце що підходить як для сімейного відпочинку, так і для ділового візиту.

рамада карта як проъхати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *