Фахівці Land Rover працюють над конкурентом Bentley Bentayga


За словами представників британської компанії Jaguar Land Rover, її фахівці розмірковують над розробкою ексклюзивної версії позашляховика Range Rover. Новинка, за попередніми даними, стане флагманською моделлю і буде випускатися обмеженим тиражем.

f-type___rr_-_skyline_DesktopHero

Стилістично новий Range Rover повинен буде трохи відрізнятися від своїх родичів по марці, більш того, його збірка частково буде вестись вручну. Сам же автомобіль в компанії планують випустити тиражем не більше сотні екземплярів.

Ніяких інших подробиць про майбутню новинку в компанії не розкривають. Однак деякі джерела стверджують, що новий позашляховик може отримати ціну близько 250 000 фунтів стерлінгів, що еквівалентно майже 390 тисяч американських доларів. Тобто, автомобіль може стати прямим конкурентам ще однієї британської розкішної новинки – позашляховика Bentley Bentayga.

Серйозний інтерес з боку численних покупців до цього розкішного позашляховика говорить про те, що попит в даному сегменті ринку все ще живий, а значить і розкішний ексклюзивний Range Rover обов’язково знайде свого покупця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *