Чутки про випуск оновленого флагманського смартфона Galaxy S7 від компанії Samsung продовжують множитися. На цей раз в мережу просочилася інформація про те, що компанія буде продовжувати робити відразу два варіанти флагманських смартфонів – з звичним, стандартним дисплеєм, і з вигнутим, як це вже практикувалося на моделях Samsung Galaxy S6 і S6 edge. Згідно інформації, що надійшла обидві версії будуть мати своє унікальне кодове ім’я, SM-G930 з плоским дисплеєм і SM-G935 з зігнутим. Планується поставляти цю модель як мінімум на ринки Північної Америки, Канади, Європи і в Азіатський регіон.

Samsung-Galaxy-S71

Цікаво, що в документальній частини згадується кілька варіантів кодових назв нового смартфона, це Project Lucky, а також Hero і Hero2. Більше того, є дані, що він буде доступний з процесором Exynos 8890 або Qualcomm Snapdragon 820 на вибір. Система зберігання даних буде працювати за стандартом UFS 2.0, як і в моделі Galaxy S6. А що стосується мультимедійної частини характеристик Galaxy S7, то відомо, що буде присутня подвійна камера з сенсором ISOCELL з чутливістю до 20 мегапікселів. За інформацією, отриманою з Geekbench, можливий об’єм оперативної пам’яті складе 3 або 4 ГБ.

Samsung-Galaxy-S7-1

Під зміни потрапив і зовнішній дизайн майбутнього флагмана, кажуть, що від пластикових сплавів попередніх моделей було вирішено відмовитися на користь металевих, таким чином, Samsung Galaxy S7 стане першим в історії компанії, який буде використовувати метал у своїй конструкції. В якості конкретного металу згадується сплав магнію, який за своїми характеристиками є міцним і в той же час досить легким. Що стосується розміру самого смартфона, то тут підтвердженої інформації немає досі, передбачається, що розмір дисплея по діагоналі може мати розмір 5,2 – 5,7 або 5,8 дюймів.

За даними, отриманими з мережевих інформаційних ресурсів, новий Samsung Galaxy S7 може бути анонсований вже в першій половині 2016.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *