Як вибрати підходящого адвоката з розлучень?

адвокат з розлучень Новости

Вибір підходящого адвоката для розлучення може здатися непростою справою. Адвокатів багато, але вони безумовно не всі однакові. Деякі взагалі не практикують сімейне право, тому вам, звичайно, не потрібно щоб хтось недосвідчений допомагав у вашій справі. Інші можуть бути занадто агресивними або недостатньо агресивними для того, що вам потрібно.адвокат з розлучень

Знайти не того юриста і усвідомити це на півдорозі до справи може бути дорого і обтяжливо. Ви ж не хочете вибрати для себе не ту людину. Компанія АО Альва Прайвесі пропонує тільки досвідчених і професійних адвокатів зі шлюборозлучних процесів. Використовуйте наступні поради та інформацію, щоб вибрати підходящого юриста, який допоможе вам в процесі розлучення.

Як вибрати адвоката з розлучень

Математичної формули або системи вибору адвоката з розлучень не існує. Замість цього вам слід провести дослідження, визначити свої очікування і в кінцевому підсумку вибрати того, хто, на вашу думку, найкраще підходить для ваших потреб.

Дізнайтеся, чим займається ваш адвокат з розлучень

Хоча деякі юристи прекрасно вміють вислуховувати причини розлучення і вирішувати деякі з ваших емоційних проблем, будь ласка, зрозумійте, що справлятися з вашим болем, гнівом, сумом чи розчаруванням через вашого майбутнього колишнього чоловіка — не їхня роль. Адвокат — це не терапевт, член сім’ї або тренер з розлучень. Він або вона в першу чергу адвокат. Пам’ятаючи про це, вам не слід покладатися на адвоката, який скаже, чи слід вам розлучитися, чи ні.

Це суто особисте рішення, яке ваш адвокат з розлучень просто не може і не повинен приймати. Тільки ви і ваш чоловік можете зробити такий вибір. Деякі юристи краще за інших допомагають вам зрозуміти емоції, що лежать в основі вашого прийняття рішень. Якщо це важливо для вас, не забудьте поставити питання про те, як цей юрист справляється з емоціями, в межах початкової співбесіди.

Встановіть реалістичні очікування щодо ролі юриста

Ваш адвокат проведе вас через юридичні аспекти вашого шлюборозлучного процесу. Хоча, безумовно, є деякі аспекти цього процесу, які неминуче є емоційними, частина роботи вашого юриста — допомогти вам зосередитися на логічних аспектах того, що відбувається, і ваших довгострокових цілях. Розуміння того, що робить ваш адвокат з самого початку, допоможе вам встановити реалістичні очікування щодо вашої співпраці і всього процесу.

Вирішіть, який тип розлучення вам потрібен

Це може здатися дивним рішенням, але воно дуже важливе! Вам потрібно вирішити, чи викличе ваше розлучення тотальний конфлікт, чи зможете ви вирішити всі питання самостійно або ж вам потрібна невелика допомога, щоб все залагодити. Кількість конфліктів в шлюборозлучному процесі матиме величезний вплив на те, як проходитиме ваш процес розлучення. Повний розгляд справ про розлучення між конфліктними парами може зайняти роки, і вам, ймовірно, доведеться звернутися в суд, щоб отримати остаточне рішення. Однак пари, які можуть вирішити більшість питань самостійно, можуть скористатися альтернативним вирішенням спорів, наприклад:

  • Посередництво;
  • Спільне розлучення;
  • Неоспорюване розлучення.

Всі ці варіанти часто бувають більш швидкими і економічно вигідними в порівнянні з розлученням з високим рівнем конфліктності. Якщо у вас є шлюбний договір, ваше розлучення може виглядати навіть менш конфліктним, ніж того, у кого немає такої переваги. Знання того, чи буде у вас конфліктне розлучення заздалегідь, є важливим аспектом вибору підходящого адвоката. Якщо вам потрібен хтось, хто буде намагатися залагодити ситуацію, не наймайте того, хто має репутацію агресивної людини.

Джерело: https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/family/advocate-razvod

Вартість послуг адвоката

Якщо ви не продумаєте свій бюджет заздалегідь, ви можете витратити набагато більше, ніж припускали. Деякі люди роблять помилку, вважаючи, що вони взагалі не можуть дозволити собі адвоката, і не розглядають можливість найму кого-небудь. Якщо ваш бюджет дуже обмежений, ви можете поговорити з юристом про те, щоб зробити кілька речей у вашій справі або домовитися про фіксовану оплату.

Складання бюджету, заощадження і грошове планування

Необхідно серйозно подумати про те, щоб збалансувати обсяг необхідної вам юридичної допомоги та вартість цих послуг. Питання сімейного права важливі, і вони часто будуть впливати на вас все життя. Це означає, що якщо зараз не витратити трохи більше на адвоката, це може в кінцевому підсумку переслідувати вас довгі роки.

Майте на увазі, що чим більша ймовірність того, що ваша справа буде оскаржена або ж виникне конфлікт, тим вартість послуг адвоката з розлучень буде вищою. Поговоріть з будь-яким потенційним юристом про бюджет вашої справи. Повідомте йому про ваші бюджетні обмеження і платоспроможність. Багато адвокатів можуть створити гнучкі варіанти оплати щоб допомогти вам дозволити собі представництво в суді за обгрунтовану ціну на юридичні послуги.

Джерело: https://alvaprivacy.ua/ua/tsini

Оценить статью
Добавить комментарий