Як переробити фари для встановлення ксенону?

Как заменить ксеноновые лампы? Авто-мото

Автомобілісти досить давно намагаються максимально покращити роботу автомобільних фар. Для їх модернізації та якісного освітлення в умовах темної дороги, більшість водіїв використовують ксенон. Однак, для того, щоб встановлення ксенону було якісним так законним, треба вивчити, які бувають маркування відповідної фари під ксенон. На теперішній час існують наступні маркування:

  • А – бокові фари;
  • В – протитуманні фари;
  • С – фари ближнього світла;
  • R – фари дальнього світла;
  • СR – автомобіль має як ближнє, так і дальнє освітлення;
  • С/R – може бути встановлено як ближнє, так і дальнє освітлення, що обирається на розсуд власника авто.

фари ксенон фото

Однак, слід зауважити, що вказані критерії є також додатковими, які обумовлюють вирішення поставленого питання про встановлення тієї чи іншої ксенонової лампи, яка буде виконувати покладені на неї функції в оптичній системі транспортного засобу.

Варто також зазначити, що при встановлені ксенону, деякі фари необхідно підготувати особливим способом. Для цього можливо їх почистити для того, щоб якість світлового пучка була вища, або викрасити їх у білий колір, або, все ж таки, наклеїти на фару спеціальною плівку, яка буде якісно відбивати світло і освітлення дороги буде краще, яскравіше та якісніше.

Коли питання з підготовкою фар вже вирішено, слід переходити до питання вибору якісної ксенонової лампи.

  1. Слід пам’ятати при виборі лампи, що для її робити необхідно 2400Вольт, а автомобільний акумулятор може видавати лише 12В. Тому, обов’язково к кожній лампі повинні бути у комплекті спеціальні блоки розжигу (або баласти), які швидко перетворюють незначну напругу в необхідну. Встановлюються такі перетворювачі енергії під капот автомобілю.
  2. Колір та його відтінок у ксеноновій лампі залежить від того, який температурний показних має лампа. Він має широкий діапазон – від 3500К до 6000К, тобто від більш жовтого до яскраво білого, який максимально наближений до денного світла.
  3. Слід сказати, що найбільш затребуваними і популярними, не дивлячись на достатньо високу вартість. Це обумовлюється тим, одна лампа використовується і для дальнього, і для ближнього світла, а ксенонові моделі необхідно установлювати як у фари ближнього, так і дальнього світла, тобто необхідно використовувати одразу дві лампи.

При встановленні ксенонових лам також необхідно звертати увагу на те, який цоколь має лампа. Слід зазначити, що деякі комплекти мають спеціальні перехідники, що дозволить встановити лампу меншого розміру без будь-яких проблем. Таким чином, встановлення ксенонових ламп потребує деяких процесів від власника авто, однак, з встановленням якісного світла найкращім та безпечним буде рух транспортного засобу навіть на дуже темних ділянках.

Оценить статью
Добавить комментарий