Велосипеди для будь-яких завдань можна придбати в інтернет-магазині Unisport

В даний час велосипедний транспорт вже не сприймаються, як якась дивина і за довгий період свого розвитку суттєво змінився візуально, за функціональними та технічними характеристиками. Цей двоколісний транспортний засіб (і не один) сьогодні можна зустріти практично в кожній сім’ї.Велосипеди для будь-яких завдань можна придбати в інтернет-магазині Unisport

Велосипеди різних видів сьогодні можна купити у звичайних спортивних чи туристичних магазинах. Набагато більший асортимент представлений також на спеціалізованих сайтах в мережі Інтернет. Будь-які моделі велобайків сьогодні, наприклад, можна придбати в інтернет-магазині спортивного спорядження Unisport.

У магазині Unisport можна придбати велосипед своєї мрії!

На сайті нашого магазину ви можете купити різноманітні товари для спорту, туризму та відпочинку, у тому числі велобайк. Ми пропонуємо до покупки велосипеди різних торгових марок, виготовлені за сучасними технологіями з найякісніших матеріалів. Вибір необхідної моделі здійснюється з урахуванням різних критеріїв.

Важливо, щоб райдеру було зручно керувати велосипедом, тому вибирати потрібну модель слід відповідно до його зростання. Вибір велосипеда того чи іншого типу залежить від маршруту та якості доріг, якими ви збираєтеся на ньому їздити. Це може бути шосейний, гравійний або гірський велосипед — не важливо, головне, щоб ви розуміли, чим вони відрізняються один від одного:

 1. Шосейний велосипед призначений для їзди рівною (асфальтованою) дорогою.
 2. Гравійний (або гравел-байк) відкриває більше можливостей для райдера, оскільки забезпечує комфортну їзду не тільки рівною дорогою, але також і бездоріжжям.
 3. Гірські – справжні універсали та двоколісні «всюдиходи». Вони здатні їздити не тільки бездоріжжям, але й гірськими кам’янистими схилами, вузькими стежками.

Слід зазначити, що функціональні можливості кожного виду зумовлені конструктивними особливостями та технічними характеристиками. Велосипедні конструкції суттєво відрізняються одна від одної, тому й ціна на велосипеди навіть в одній серії може бути різною. Однак у магазині Unisport ви будете приємно вражені демократичними цінами на велосипеди, оскільки ми намагаємося поповнювати наш асортимент моделями, які будуть доступні покупцям із будь-яким рівнем достатку.

Які критерії слід враховувати під час вибору велосипеда?

Насамперед, зазначимо, що велосипеди розрізняють за статевим та віковим критерієм:

 1. Для дітей.
 2. Жіночі моделі.
 3. Підліткові моделі.
 4. Моделі велосипедів для чоловіків.

Якщо ви добре знаєтеся на велосипедних конструкціях, зробити правильний вибір вам не складе труднощів. Однак і в цьому випадку ви не завжди можете знати останні новинки. Менеджери нашого магазину охоче дадуть відповідь на будь-які питання по моделі велобайка, що вас цікавить.

Pride Marvel 6.1

Гірський, шосейний або гравел-байк — у нас ви можете купити велосипед будь-якого типу, що відповідає вашим потребам. Наші спеціалісти розкажуть вам про новинки, допоможуть у виборі тим покупцям, які нічого не знають про велосипеди.

Вибираючи потрібну модель, обов’язково враховуйте:

 1. Зріст райдера.
 2. Колісну базу велосипеда (у нашому магазині представлений широкий діапазон коліс — від 6 до 29 дюймів).
 3. Матеріал — алюміній, сталь, карбон, пластик, магній, з якого може бути виготовлена ​​велосипедна рама.
 4. Перспективу обладнання велосипеда комплектом навісного обладнання.
 5. Тип гальм та кількість швидкостей.
 6. Тип та хід вилки.
 7. Тип задньої втулки та заднього перемикача.

Заходьте на сайт інтернет-магазину Unisport, щоб купити велосипед у Києві, Одесі, Харкові чи іншому місті нашої країни. Ми гарантуємо консультативну допомогу, швидке оформлення замовлення та негайну доставку до потрібного населеного пункту.

Оценить статью
Добавить комментарий